Tomasz Byskosz

Lenovo Y570 dla graczy z certyfikatem

Najnowszy multimedialny laptop Lenovo IdeaPad Y570 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport. Dokument oraz przeprowadzone testy poświadczają, że urządzenie Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gracza. Dodatkowo notebook Lenovo IdeaPad Y570 będzie promowany przez Wiktora ‚TaZ’ Wojtasa, wielokrotnego Mistrza Świata (IEM, WCG, ESWC) i Polski (Liga Cybersport, EPS) gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy.

Czytaj więcej »Lenovo Y570 dla graczy z certyfikatem

Nowy, wzmocniony notebook Lenovo ThinkPad dla uczniów i szkół

Firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie na rynek notebooka ThinkPad X130e, specjalnie wzmocnionego z myślą o zastosowaniach w sektorze edukacji. Notebook jest wyposażony w funkcje, dzięki którym uczniowie szkół podstawowych i średnich, a także same szkoły mogą w procesie nauczania jak najlepiej wykorzystywać technologie komputerowe.

Czytaj więcej »Nowy, wzmocniony notebook Lenovo ThinkPad dla uczniów i szkół

Lenovo ThinkPad X1 oficjalnie zaprezentowany w Polsce

Firma Lenovo zaprezentowała dziś oficjalnie swojego nowego notebooka ThinkPad X1. Komputer stanowi połączenie najbardziej płaskiej konstrukcji i największej wydajności w swojej klasie1. X1 jest utrzymany w prostym i zarazem nowoczesnym stylu. Ma podświetlaną klawiaturę, szybko ładujące się baterie oraz liczne funkcje multimedialne i zwiększające wydajność. Gości prezentacji powitał  Andrzej Sowiński, nowy dyrektor generalny Lenovo Polska.

Czytaj więcej »Lenovo ThinkPad X1 oficjalnie zaprezentowany w Polsce

12 znanych osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

„Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia” to motto kalendarza na rok 2011, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. W projekt zaangażowało się 12 znanych osób: Michał Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman, którzy na zdjęciach prezentują swoje hobby, pasje bądź to, w jaki sposób lubią spędzać wolny czas. Mecenasem kalendarza jest firma Lenovo, światowy producent komputerów przenośnych i stacjonarnych. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji SYNAPSIS, która od 20 lat realizuje misję pomocy dzieciom i osobom dorosłym dotkniętym autyzmem. Kalendarz można nabyć poprzez Partnerów projektu: Allegro – na aukcji charytatywnej www.kalendarz2011.allegro.pl oraz na platformie handlowej groupon.pl.

Czytaj więcej »12 znanych osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

12 znanych Osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

„Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia” to motto kalendarza na rok 2011, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. W projekt zaangażowało się 12 znanych osób: Michał Bąkiewicz,  Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman, którzy na zdjęciach prezentują swoje hobby, pasje bądź to, w jaki sposób lubią spędzać wolny czas.

Czytaj więcej »12 znanych Osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

Lenovo wspiera Ligę Cybersport

Firma Lenovo, producent innowacyjnych komputerów osobistych, została oficjalnym partnerem technologicznym i sponsorem Ligi Cybersport, jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. W ramach współpracy, Lenovo wesprze ligę sprzętem komputerowym – mocnymi notebookami dedykowanymi do gier komputerowych. Umowa została podpisana do końca 2010 roku z możliwością kontynuacji.

Czytaj więcej »Lenovo wspiera Ligę Cybersport