Archiwa tagu: Tippingpoint

Wyposażony w modularną obudowę przełącznik H3C firmy 3Com implementacje Secure Network Fabric w sieciach rdzeniowych oraz centrach przetwarzania danych

Firma 3Com Corporation zaprezentowała dziś wyposażony w modularną obudowę przełącznik H3C® S9500E. Ten nowy switch rdzeniowy jest przystosowany do obsługi sieci rdzeniowej przedsiębiorstw oraz sieci centrów przetwarzania danych średniej wielkości.

Wszyscy kochamy się w MINI

Pod tym wieloznacznym hasłem wystartowała pełna pikanterii kampania promocyjna przygotowana przez BMW Polska wraz z agencją TIPPINGPOINT. Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby klientów do odwiedzenia salonów MINI w dniach 6 i 7 marca. Hasło kampanii nawiązuje do stanu, jaki wywołuje miłość: przyspieszone bicie serca, oczy szeroko otwarte i  radość z jazdy. Zaproszenie na… Czytaj dalej »

Rozwiązanie 3Com Secure Network Fabric powstaje z połączenia systemów TippingPoint oraz H3C

Firma 3Com Corporation (Nasdaq: COMS) zapowiedziała wprowadzenie do oferty zestawu rozwiązań, które pomogą w budowie bezpiecznych i wydajnych sieci dla przedsiębiorstw. Umożliwią one zredukowanie ryzyka związanego z bezpieczeństwem sieci, ułatwią zarządzanie siecią oraz obniżą koszty budowy i utrzymania całej infrastruktury sieciowej.

Nowa kampania reklamowa czekoladek Wawel

Rusza nowa intensywna kampania reklamowa czekoladek nadziewanych Malaga, Tiki Taki i Kasztanki – sztandarowych czekoladek Wawel. Kampania realizowana jest w telewizji i radiu, 21 września 2009 r. Odświeżony spot czekoladek Malaga, Tiki Taki i Kasztanki jest kontynuacją muzycznej serii reklam z lat ubiegłych. Działania reklamowe mają na celu odświeżenie wizerunku oraz wzrost świadomości marek,  a… Czytaj dalej »

TIPPINGPOINT przejmuje obsługę BMW

Od pierwszego lipca br za większość działań komunikacyjnych Grupy BMW w Polsce (marki BMW i MINI) odpowiada agencja TIPPINGPOINT. W ramach szerokiego zakresu obowiązków dotyczącego komunikacji marketingowej współpraca ma dotyczyć przede wszystkim reklamy i współpracy z dealerami.

Certyfikacja OESISOK dla produktów Panda Security

Rozwiązania Panda Security for Desktops oraz Panda Managed Office Protection uzyskały certyfikację OESISOK. Potwierdza ona prawidłowe współdziałanie programów z wiodącymi na rynku urządzeniami sieciowymi. Ponadto jest dowodem na to, że Panda Security oferuje firmom maksymalną ochronę bez dodatkowych utrudnień wynikających z niezgodności czy ograniczonej integracji.