Times Square Public Relations

Times Square Public Relations organizuje konferencję „Tak dla Mistrzostw Świata w Zakopanem!”

W poniedziałek 19 grudnia Times Square Public Relations, wraz ze wsparciem CBC Film Productions, organizuje konferencję poświęconą organizacji przez Zakopane Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym. Zaproszeni na konferencje goście będą dyskutować na temat tego w jaki sposób Kraków może organizacyjnie wspomóc kandydaturę Zakopanego.

Czytaj więcej »Times Square Public Relations organizuje konferencję „Tak dla Mistrzostw Świata w Zakopanem!”

Times Square Public Relations partnerem seminariów dla energooszczędnych

19 października 2010 rozpoczyna się cykl seminariów „Budownictwo energooszczędne: prawo, praktyka a rzeczywistość”. Tematem pierwszego seminarium, które  odbędzie się w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej w Krakowie, będzie „Energooszczędność budynków w nowych wymaganiach Unii Europejskiej. Doświadczenia polskich projektantów i deweloperów”.

Czytaj więcej »Times Square Public Relations partnerem seminariów dla energooszczędnych

Podsumowanie roku 2009 w branży budowlano-wnętrzarskiej

Początek roku to tradycyjnie czas podsumowań. Jak rok 2009 należy oceniać z perspektywy branży budowlano- wnętrzarskiej, zarówno w zakresie ogólno branżowej koniunktury jak i rosnącego znaczenia wizerunku? Na pytania odpowiada Patryk Gut PR Manager z agencji Times Square Public Relations, specjalizującej się w obsłudze firm z tej branży.Czytaj więcej »Podsumowanie roku 2009 w branży budowlano-wnętrzarskiej