Archiwa tagu: Tikkurila

Monochromatyczne zestawienia odcieni z kolekcji Tikkurila

Właściwy dobór kolorów stanowi klucz do pięknego wnętrza. Wielobarwne kompozycje wymagają jednak dużego wyczucia i zmysłu estetycznego. Zastosowanie monochromatycznych zestawień kolorystycznych to bezpieczny sposób na uzyskanie wyważonej, a jednocześnie pozbawionej monotonii aranżacji. Inspirujące pomysły na wnętrza oparte na takich kompozycjach odcieni podsuwa Tikkurila. 

Kolorowe strony życia – serwis www.colour.com.pl

Pomysły na niebanalne stylizacje, ciekawe zestawienia odcieni, designerskie smaczki – to wszystko znaleźć można w serwisie internetowym www.colour.com.pl. Stworzony z myślą o miłośnikach pięknych wnętrz, inspiruje kolorowymi konceptami aranżacyjnymi. Serwisowi colour.com.pl patronuje marka Tikkurila.

Nadaj wnętrzu niepowtarzalny charakter! Be Special Decor i Taika – wysmakowane dekoracje ścienne

Ściany coraz częściej są tym elementem wnętrza, który nadaje charakter całej aranżacji. Nie stanowią już tylko tła dla mebli i dodatków, ale stają się dekoracją samą w sobie. Wychodzą z cienia – lśnią, zachwycają oryginalną fakturą i głębią przenikających się odcieni. Ozdobione mieniącymi się wzorami przykuwają uwagę i tworzą niesztampowe stylizacje.

Wielki błękit – oddech, przestrzeń, relaks. Wnętrza w tonacjach niebieskich

Niebieski to jeden z najpiękniejszych odcieni natury. Jego urok szczególnie doceniamy latem – kojarzy się z niebem i morzem, przynosi wrażenie spokoju, swobody, świeżości. Z obawy przed nadaniem wnętrzom nazbyt chłodnego charakteru, rzadko wprowadzamy go jednak do naszych mieszkań. Niesłusznie – odpowiednio dobrany, pozwoli bowiem wykreować piękne aranżacje.

Jak dbać o drewnianą architekturę ogrodową. Rodzina produktów Valtti marki Tikkurila

Drewno jest surowcem szczególnie chętnie wykorzystywanym w tworzeniu elementów ogrodowej architektury. To materiał „z duszą” – piękny, naturalny, przyjazny dla człowieka. By wykonane z niego tarasy, meble ogrodowe czy altany zachowały swe walory estetyczne oraz użytkowe na wiele sezonów, należy odpowiednio o nie zadbać, stosując regularnie specjalistyczne preparaty.

Pokój dziecięcy w barwach Tikkurila

Kolorowe dzieciństwo kształtuje całe późniejsze życie człowieka. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, iż równie ważna jak rodzinne ciepło i poczucie stabilności, jest też estetyka otaczająca najmłodszych domowników. Warto zadbać o to, by pokój dziecięcy zachwycał magicznym, pełnym uroku klimatem, a jednocześnie był w pełni bezpieczny.