Archiwa tagu: Testa Communications

Kitel Karola Okrasy na rzecz Fundacji Viessmann

Na początku lipca podczas Polskich Dni w Zell am See – Kaprun odbyła się licytacja kitla Karola Okrasy z jego podpisem, Justyny Kowalczyk i Adama Małysza. Po zaciętej rywalizacji padła kwota ostateczna 3600 złotych. Pieniądze zostały przekazane na działalność statutową Fundacji Viessmann „Ze wszystkich sił”.

Budujące Laury Testa Communications

Agencja Testa Communications została wyróżniona LAUREM BUILDERA 2009 w kategorii reklama i PR. Kapituła wyróżniła agencję za działalność na rzecz rozwoju branży budowlanej i działających w niej firm.  25 lutego w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, podczas GALI BUILDERA, przyznano wyróżnienia miesięcznika „Builder”- LAURY BUILDERA 2009. Decyzją kapituły wyróżnień tegoroczną nagrodę przyznano agencji Testa Communications, której… Czytaj dalej »

Ciepła kampania Viessmann

Na początku września ruszyła ogólnopolska kampania promocyjna grzejników Viessmann V6, której hasłem przewodnim było: Viessmann – ciepło leży w naszej naturze. Firma znana głównie z innowacyjnych systemów grzewczych, postanowiła przypomnieć klientom o swojej pełnej ofercie, w której znajdują się również grzejniki uniwersalne V6. Oprócz kampanii outdoorowej i w prasie branżowej, firma Viessmann po raz pierwszy… Czytaj dalej »

Testa Communications i letnie granie

Na początku wakacji ruszyło Lato Przebojów Radia ZET i tygodnika Gala, współorganizowane przez agencję Testa Communications. W osiemnastu miastach odbywają się plenerowe imprezy, podczas których występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Na gości czekają m.in. konkursy, spotkania z gwiazdami, czy degustacje kulinarne prowadzone przez Roberta Sowę.

Rekordowe Kaprun 2009 – tłum gwiazd na lodowcu

Siódma edycja Polskich Dni w Kaprun zakończona. W tym roku wzięło w niej  udział blisko 900 uczestników, w tym 50 gwiazd, którym nawet kapryśna pogoda nie była w stanie odebrać ochoty do zabawy ani wspaniałego nastroju…

Polskie Dni 2009 –promujemy aktywny wypoczynek już od siedmiu lat

18 czerwca br. w warszawskiej restauracji Moonsfera, odbyła się konferencja prasowa poświęcona siódmej edycji Polskich Dni – wakacyjnej imprezie promującej aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia. Gościem specjalnym konferencji był Hans Wallner – Dyrektor Biura Promocji Regionu Zell am See – Kaprun.