Tag Archives: TESCO

Ze śmieciami… do hipermarketu

Nowa „ustawa śmieciowa” wywołała burzę pytań i wątpliwości dotyczących zasad segregacji odpadów. Ale są również inne, zaskakujące efekty nowego prawa. W sklepach bestsellerami pierwszych dni lata są pojemniki do segregacji odpadów i zgniatarki do butelek i puszek. Zaś same super- i hipermarkety zachęcają do bezpłatnego pozostawiania w nich wybranych odpadów.

Frisco.pl rozpoczyna kolejny etap kampanii porównawczej

Internetowe delikatesy Frisco.pl rozpoczynają kolejny etap kampanii porównawczej – tym razem hasłem przewodnim jest „Frisco Okazja”. Prowadzone dotychczas porównywanie cen do internetowego sklepu Tesco zostało rozszerzone o największych konkurentów. Frisco.pl regularnie analizuje ceny w innych e-supermarketach i typuje produkty objęte programem „Frisco Okazja”.

Zakupy zrobisz w tramwaju

Największa brytyjska sieć handlowa, lider na polskim rynku, uruchamia mobilne Ezakupy. Teraz każdy użytkownik smartfona będzie mógł kupić ziemniaki, mleko czy chleb z dostawą do domu – z dowolnego miejsca, np. przed gabinetem lekarskim czy w tramwaju.

Henio wyśpiewał kolejny sukces

Aplikacja “Henio Śpiewa” zdobywa kolejne nagrody i wyróżnienia! Podczas Leadership Conference została uznana Największą Innowacją w Social Media Tesco w 2011 oraz trzecią Największą Innowacją Tesco Globalnie w 2011! Konferencja Tesco Leadership Conference gromadzi przedstawicieli firmy z całego świata.

W Tesco smak łowi Makłowicz

Dobra kuchnia nie musi być trudna ani droga. Zwłaszcza, jeśli połączymy dobre składniki, oryginalne przepisy i sprawnie podzielimy role w kuchni. A tam za produkty odpowiada Tesco, natomiast za przepisy – sam Robert Makłowicz. Tuż przed Wielkanocą, znany podróżnik i miłośnik kuchni wraz z siecią sklepów zachęcają do wspólnego gotowania.