Przejdź do treści

TESCO

2 TESCO

Nieruchomości przy obiektach Tesco trafią na rynek

CushmanFirma Tesco zdecydowała się na optymalizację zagospodarowania wybranych nieruchomości na terenie całej Polski i sprzedaż nadwyżek gruntów. Zgodnie z obraną strategią inwestorzy będą mieli możliwość zakupu 35 nieruchomości przeznaczonych pod zabudowę komercyjną, zlokalizowanych w większości przypadków przy istniejących sklepach sieci. Decyzja ma docelowo umożliwić poszerzenie oferty sklepów Tesco o dodatkowe usługi. W kontaktach z potencjalnymi nabywcami firmę Tesco reprezentuje międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Czytaj dalej »Nieruchomości przy obiektach Tesco trafią na rynek

3 TESCO

Ze śmieciami… do hipermarketu

tescoNowa „ustawa śmieciowa” wywołała burzę pytań i wątpliwości dotyczących zasad segregacji odpadów. Ale są również inne, zaskakujące efekty nowego prawa. W sklepach bestsellerami pierwszych dni lata są pojemniki do segregacji odpadów i zgniatarki do butelek i puszek. Zaś same super- i hipermarkety zachęcają do bezpłatnego pozostawiania w nich wybranych odpadów.

kosz_do_segregacjiCzytaj dalej »Ze śmieciami… do hipermarketu

4 TESCO

Frisco.pl rozpoczyna kolejny etap kampanii porównawczej

friscoInternetowe delikatesy Frisco.pl rozpoczynają kolejny etap kampanii porównawczej – tym razem hasłem przewodnim jest „Frisco Okazja”. Prowadzone dotychczas porównywanie cen do internetowego sklepu Tesco zostało rozszerzone o największych konkurentów. Frisco.pl regularnie analizuje ceny w innych e-supermarketach i typuje produkty objęte programem „Frisco Okazja”. W rezultacie ponad 3 tysiące produktów dostępnych we Frisco.pl zostało oznaczonych specjalnym znakiem wskazującym produkty tańsze niż u konkurencji. W e-sklepie znajduje się też sekcja www.frisco.pl/taniej-niz-myslisz poświęcona produktom z okazyjnymi cenami. Nowy program jest komunikowany poprzez reklamy w internecie, mailingi do klientów i działania PR.

Czytaj dalej »Frisco.pl rozpoczyna kolejny etap kampanii porównawczej

W Tesco smak łowi Makłowicz

Dobra kuchnia nie musi być trudna ani droga. Zwłaszcza, jeśli połączymy dobre składniki, oryginalne przepisy i sprawnie podzielimy role w kuchni. A tam za produkty odpowiada Tesco, natomiast za przepisy – sam Robert Makłowicz. Tuż przed Wielkanocą, znany podróżnik i miłośnik kuchni wraz z siecią sklepów zachęcają do wspólnego gotowania.

Czytaj dalej »W Tesco smak łowi Makłowicz