Teresa Olszewska

Nowa strategia i zmiany personalne w GAVDI Polska

GAVDI Polska wdraża nową strategię biznesową na rok 2012. Oprócz utrzymania pozycji lidera wdrożeń systemu SAP HCM firma zamierza skupić się na rozwoju produktów własnych oraz oferowaniu ulepszonego pakietu usług serwisowych poszerzającemu się portfolio klientów. Rezultatem nowej strategii są wprowadzone zmiany personalne mające na celu lepsze zarządzanie poszczególnymi obszarami działalności firmy. Od nowego roku Dyrektorem Centrum Wsparcia Aplikacji została Ewa Blachowska. Dotychczasowy dyrektor Centrum – Ireneusz Hołowacz, objął stanowisko Dyrektora ds. Produktów.

Czytaj dalej »Nowa strategia i zmiany personalne w GAVDI Polska

GAVDI Gazelą Biznesu 2011

GAVDI Polska S.A. zakwalifikowało się do prestiżowego grona Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm Gazele Biznesu został opublikowany przez redakcję „Pulsu Biznesu” już po raz dwunasty.

Czytaj dalej »GAVDI Gazelą Biznesu 2011

Pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności systemu SAP HCM w Banku Zachodnim WBK

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadziła pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności SAP HCM do obliczania podstaw zasiłków (PLZLA) w Banku Zachodnim WBK. Konsultanci GAVDI na zlecenie SAP Polska brali udział w procesie zaprojektowania i realizacji nowej funkcji, która w maju 2011 r. została włączona przez firmę SAP do polskiej wersji systemu SAP HCM.Czytaj dalej »Pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności systemu SAP HCM w Banku Zachodnim WBK

Sposób na szkolenie? E-learning

Stymulowanie rozwoju pracowników i ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji to niezbędne elementy efektywnego zarządzania kadrami w każdej organizacji. Dla pracodawcy oznaczają one jednak znaczące wydatki i duże nakłady czasu konieczne do przeprowadzenia każdego szkolenia. Koszty te można jednak znacznie ograniczyć stosując narzędzia e-learningu.

Czytaj dalej »Sposób na szkolenie? E-learning

GAVDI na konferencji Nowocześni z Urzędu

GAVDI wzięło udział w corocznej konferencji Nowocześni z Urzędu organizowanej przez portal Publiczni.pl. Podczas siódmej edycji spotkania urzędnicy oraz eksperci z dziedzin HR i IT dyskutowali o tym, w jakim stopniu zarządzanie personelem oraz wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych wpływa na doskonalenie administracji publicznej. Jednym z punktów programu była prezentacja poświęcona systemom informatycznym do zarządzania kadrami przedstawiona przez Teresę Olszewską, Prezes Zarządu GAVDI Polska S.A.

Czytaj dalej »GAVDI na konferencji Nowocześni z Urzędu

Jak zatrzymać talenty w firmie?

Zatrzymanie w firmie najbardziej wartościowych pracowników jest jednym z poważniejszych zadań stojących obecnie przed menedżerami. Jak zapobiec fluktuacji najcenniejszych specjalistów w czasach gdy każdy z nich jest na wagę złota? Odpowiedzią na te wyzwania jest zarządzanie talentami przy wsparciu dedykowanych narzędzi IT.

Czytaj dalej »Jak zatrzymać talenty w firmie?

Elektronizacja procesów HR zwiększy satysfakcję z pracy

Polscy pracownicy są umiarkowanie zadowoleni ze swojej aktywności zawodowej. Według badania przeprowadzonego przez TNS OBOP ogólna satysfakcja Polaków z pracy kształtuje się na poziomie 52 punktów i jest niższa od średniej europejskiej, wynoszącej 60 punktów. Zapewnienie przyjaznego środowiska pracy, stworzenie warunków do rozwoju i doskonalenia umiejętności osobistych to wybrane czynniki zwiększające satysfakcję pracowników. W realizacji tych celów niezwykle pomocne będą narzędzia IT do zarządzania kadrami.

Czytaj dalej »Elektronizacja procesów HR zwiększy satysfakcję z pracy

Jak zabezpieczyć firmę przed utratą dokumentów?

W dobie wszechobecnej digitalizacji elektroniczna archiwizacja dokumentów w firmach wydaje się naturalnym krokiem w stronę sprawniejszej administracji i staje się wyznacznikiem bezpiecznej i nowoczesnej firmy. Wiele przedsiębiorstw wciąż jednak nie stosuje rozwiązań, które w obliczu takich wydarzeń jak tegoroczna powódź, mogłyby uchronić firmy przed utratą ważnych dokumentów i związanymi z tym konsekwencjami.Czytaj dalej »Jak zabezpieczyć firmę przed utratą dokumentów?