Archiwa tagu: Teresa Olszewska

GAVDI Gazelą Biznesu 2011

GAVDI Polska S.A. zakwalifikowało się do prestiżowego grona Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm Gazele Biznesu został opublikowany przez redakcję „Pulsu Biznesu” już po raz dwunasty.

Pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności systemu SAP HCM w Banku Zachodnim WBK

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadziła pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności SAP HCM do obliczania podstaw zasiłków (PLZLA) w Banku Zachodnim WBK. Konsultanci GAVDI na zlecenie SAP Polska brali udział w procesie zaprojektowania i realizacji nowej funkcji, która w maju 2011 r. została włączona przez firmę SAP do polskiej wersji systemu SAP HCM.

Jak zatrzymać talenty w firmie?

Zatrzymanie w firmie najbardziej wartościowych pracowników jest jednym z poważniejszych zadań stojących obecnie przed menedżerami. Jak zapobiec fluktuacji najcenniejszych specjalistów w czasach gdy każdy z nich jest na wagę złota? Odpowiedzią na te wyzwania jest zarządzanie talentami przy wsparciu dedykowanych narzędzi IT.

Firmy nadal szukają oszczędności

Dla większości firm ostatni rok upłynął pod znakiem oszczędności i cięć budżetowych. Pierwsze opinie wieszczące poprawę sytuacji wydają się być przedwczesne. Według większości ekonomistów, przed przedsiębiorcami jeszcze trudne kilkanaście miesięcy.

Jak zabezpieczyć firmę przed utratą dokumentów?

W dobie wszechobecnej digitalizacji elektroniczna archiwizacja dokumentów w firmach wydaje się naturalnym krokiem w stronę sprawniejszej administracji i staje się wyznacznikiem bezpiecznej i nowoczesnej firmy. Wiele przedsiębiorstw wciąż jednak nie stosuje rozwiązań, które w obliczu takich wydarzeń jak tegoroczna powódź, mogłyby uchronić firmy przed utratą ważnych dokumentów i związanymi z tym konsekwencjami.