Teraz Polska

Pikok – tradycja polskiego smaku i synonim najwyższej jakości

Już po raz kolejny produkty Lidl zostały wyróżnione prestiżowym Godłem Teraz Polska. W dwudziestej pierwszej edycji Konkursu eksperci nagrodzili  wędliny surowe i podsuszane pod  marką Pikok, wśród których są tradycyjne kiełbasy, kabanosy oraz schab. Znany i ceniony polski smak oraz najwyższa jakość rodzimej produkcji to cechy, które zdecydowały o werdykcie konkursowego jury.Czytaj więcej »Pikok – tradycja polskiego smaku i synonim najwyższej jakości

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu “Teraz Polska Promocja”

Jeszcze przez dwa miesiące – do 15 października br. – przyjmowane są prace osób, które chcą wziąć udział w IV edycji Konkursu “Teraz Polska Promocja”. Ideą przedsięwzięcia jest nagradzanie autorów najlepszych prac magisterskich dotyczących promocji Polski. Na laureatów czekają nagrody pieniężne, a także staże i praktyki. Czytaj więcej »Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu “Teraz Polska Promocja”

Viessmann laureatem Teraz Polska

24-godzinny program opieki technicznej firmy Viessmann został nagrodzony statuetką i tytułem Teraz Polska w kategorii usługi. Nowoczesny sposób podejścia do obsługi klienta, dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników systemów grzewczych Viessmann, a przede wszystkim kompleksowość usługi zostały docenione przez kapitułę konkursu.

Czytaj więcej »Viessmann laureatem Teraz Polska