Archiwa tagu: Telewizja Polska

„Najlepszy partner w Biznesie” dla strategicznego projektu Satelitarnej Platformy Cyfrowej TVP

Telewizja Polska S.A. i spółka SES Astra zostały wczoraj wyróżnione nagrodą miesięcznika Home&Market „Najlepszy Partner w Biznesie 2009” w kategorii „Projekt strategiczny” za uruchomienie satelitarnej platformy cyfrowej TVP, będącej strategicznie ważnym projektem dla szybkiej i skutecznej cyfryzacji Polski. Platforma TVP pozwoli milionom polskich gospodarstw domowych na cyfrowy, bezpłatny dostęp do m.in. wszystkich polskich kanałów publicznych… Czytaj dalej »

„Miasto z morza” już jutro w kinach!

Już jutro – 9 października, na ekrany kin wejdzie historyczny film o powstaniu portu w Gdyni – „Miasto z morza”. Jest to ekranizacja pierwszego tomu powieści Stanisławy Fleszarowej – Muskat pt. „Tak trzymać”, która została zrealizowana przez Profilm – spółkę zajmującą się produkcją filmową i telewizyjną, należąca w 100% do ATM Grupy. Obraz wyreżyserował Andrzej… Czytaj dalej »

Polacy są winni radiu i TVP 3,5 mld zł

Gdyby wszyscy posiadacze telewizorów i radioodbiorników, zapłaciliby zaległy abonament RTV, Telewizja Polska miałaby dość pieniędzy na zrealizowanie prawie trzech tysięcy odcinków Gwiazd tańczących na lodzie. Mogłaby ten program nadawać codziennie przez osiem lat.