Telewizja Polsat

Ruszyły zdjęcia do serialu „Pielęgniarki”

Scenami w szpitalu na oddziale wewnętrznym i dziecięcym, rozpoczęły się 4 lutego zdjęcia do nowego, codziennego serialu paradokumentalnego – „Pielęgniarki”, produkowanego dla Telewizji POLSAT przez ATM Grupę S.A. „Pielęgniarki” to emocjonująca opowieść o ludziach, ich problemach i codziennych dylematach. Miejscem akcji jest szpital, ponieważ to właśnie w takim miejscu jak szpitalne łóżko, dopadają nas najczęściej refleksje nad własnym życiem. Jest to także, może przede wszystkim, opowieść o kobietach, które wykonują bardzo szlachetny, choć niełatwy zawód.Czytaj dalej »Ruszyły zdjęcia do serialu „Pielęgniarki”

1 Telewizja Polsat

Bezpieczne wakacje z Plusem

plusZasady udzielania pierwszej pomocy, pokazy ratownictwa, a także wiele cennych wskazówek na temat bezpiecznego zachowania w czasie wakacji. Już w najbliższą sobotę 6 lipca, na antenach Telewizji POLSAT i Polsat News, ruszy cykl edukacyjny „Bezpieczne wakacje” przygotowany we współpracy z operatorem sieci Plus oraz służbami ratownictwa wodnego i górskiego. Programy poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Marek Horczyczak.

Czytaj dalej »Bezpieczne wakacje z Plusem

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Pierwszej miłości”

ATM Grupa – największy niezależny producent programów telewizyjnych – podpisała z Telewizją Polsat umowę na realizację nowego sezonu serialu „Pierwsza miłość”. Wartość kontraktu wynosi ponad 8,2 mln zł. Producent zawarł w okresie ostatnich jedenastu miesięcy z Telewizją Polsat transakcje o łącznej wartości 28,3 mln zł.Czytaj dalej »Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Pierwszej miłości”