Telewizja Familijna

Prokom Investments w związku z dzisiejszym artykułem Pulsu Biznesu

W związku z dzisiejszym artykułem Pulsu Biznesu pt. „Komornik puka do Prokomu”, Prokom Investments S.A. informuje, że nieprawdziwe są informacje by w wyniku działań Syndyka upadłej Telewizji Familijnej zostały zajęte jakiekolwiek istotne aktywa należące do Prokomu, w tym akcje spółek giełdowych. Działania Syndyka masy upadłościowej Telewizji Familijnej odbieramy jako nieuzasadnione na obecnym etapie postępowania sądowego i mogące wywołać szkodę niewspółmierną w stosunku do wysokości spornej kwoty. Prokom podejmie kroki prawne skutecznie zabezpieczające jego interes.

Czytaj dalej »Prokom Investments w związku z dzisiejszym artykułem Pulsu Biznesu

Komunikat Prokom Investments w sprawie potrącenia należności wobec upadłej spółki Telewizja Familijna S.A.

Prokom Investments S.A. (Prokom) informuje, że w dniu 24 czerwca 2010 roku dokonał potrącenia należności wobec upadłej spółki Telewizja Familijna S.A (Telewizja Familijna). Należność powstała w wyniku objęcia emisji obligacji Telewizji Familijnej przez Prokom w lipcu 2001 roku i nie została opłacona ze względu na pogarszający się stan finansowy spółki Telewizja Familijna.

Czytaj dalej »Komunikat Prokom Investments w sprawie potrącenia należności wobec upadłej spółki Telewizja Familijna S.A.