Archiwa tagu: Telepizza

Telepizza rośnie dzięki sieci

Od początku roku Telepizza postawiła na intensywne działania w Internecie. Wprowadzono modyfikacje dla zamawiających w sieci, co dzięki mocnej promocji przyczyniło się do wzrostu sprzedaży o ponad 10 proc. Apetyty dodatkowo rozbudziło EURO 2012, podczas którego zamówienia przez internet w szczytowych momentach wynosiły 17 proc. Na jesieni planowany jest również start nowej strony internetowej, w pełni przyjaznej zamawiającym.

W Telepizzy zainaugurowano EURO wcześniej

Ponad sto rozdanych pizz, konkursy, nagrody i mnóstwo ludzi, tak bawili się klienci i pracownicy Telepizzy podczas eventu, zorganizowanego na zakończenie konkursu „Buduj flagę”. Zabawę zakończył „Marsz z flagą”, podczas którego jego uczestnicy przeszli ulicami Warszawy ze specjalnie przygotowaną 100 metrową flagą Polski pod Stadion Narodowy.

Idzie nowe w Telepizzy

Nowy rok Telepizza powitała Klientów nowościami w swoim menu. Pizze Calzzone oraz nowy zestaw świeżych, lekkich i aromatycznych sosów mają zadowolić dotychczasowych jak i przyszłych fanów hiszpańskiej marki. Spółka zapowiada również wprowadzanie kolejnych produktów, oraz kontynuowanie promocji.

Komórka wskaże ci drogę do Telepizzy

Telepizza nawiązała współpracę z firmą VOOCH, wdrażającą na polskim rynku narzędzie marketingowe na telefon komórkowy i współpracy z sieciami GSM. Dzięki usłudze potencjalni konsumenci Telepizzy będą mogli w łatwy sposób odszukać w najbliższej okolicy restaurację, dowiedzieć się o ofertach promocyjnych, jak również aktywować i wykorzystać reklamowany kupon.