Przejdź do treści

Telepizza

Telepizza rośnie dzięki sieci

Od początku roku Telepizza postawiła na intensywne działania w Internecie. Wprowadzono modyfikacje dla zamawiających w sieci, co dzięki mocnej promocji przyczyniło się do wzrostu sprzedaży o ponad 10 proc. Apetyty dodatkowo rozbudziło EURO 2012, podczas którego zamówienia przez internet w szczytowych momentach wynosiły 17 proc. Na jesieni planowany jest również start nowej strony internetowej, w pełni przyjaznej zamawiającym.

Czytaj dalej »Telepizza rośnie dzięki sieci

W Telepizzy odliczają czas do EURO

W Telepizzy przygotowania do EURO ruszyły pełną parą. Jeszcze zanim na dobre rozpoczną się rozgrywki zaplanowano atrakcje wokół przyjazdu drużyn narodowych Hiszpanii i Portugali, a w dzień inauguracji mistrzostw odbędzie się event „Marsz z flagą”. Podczas turnieju natomiast, lokale Telepizzy mają być miejscem, gdzie kibice będą mogli obejrzeć mecz, napić się piwa i zjeść pizzę.

Czytaj dalej »W Telepizzy odliczają czas do EURO

Telepizza podaruje serca na dzień kobiet i mężczyzn

Z okazji święta kobiet i mężczyzn Telepizza przygotowała dla swoich fanów specjalne konkursy i promocje. Pizze w kształcie serca „dla niej i dla niego”, kampanie promocyjne w lokalach i internecie oraz akcje w regionalnych rozgłośniach radiowych będą zachęcać do odwiedzania lokali lub złożeniu zamówienia z dostawą do domu czy biura.

Czytaj dalej »Telepizza podaruje serca na dzień kobiet i mężczyzn

Idzie nowe w Telepizzy

Nowy rok Telepizza powitała Klientów nowościami w swoim menu. Pizze Calzzone oraz nowy zestaw świeżych, lekkich i aromatycznych sosów mają zadowolić dotychczasowych jak i przyszłych fanów hiszpańskiej marki. Spółka zapowiada również wprowadzanie kolejnych produktów, oraz kontynuowanie promocji.

Czytaj dalej »Idzie nowe w Telepizzy

Komórka wskaże ci drogę do Telepizzy

Telepizza nawiązała współpracę z firmą VOOCH, wdrażającą na polskim rynku narzędzie marketingowe na telefon komórkowy i współpracy z sieciami GSM. Dzięki usłudze potencjalni konsumenci Telepizzy będą mogli w łatwy sposób odszukać w najbliższej okolicy restaurację, dowiedzieć się o ofertach promocyjnych, jak również aktywować i wykorzystać reklamowany kupon.

Czytaj dalej »Komórka wskaże ci drogę do Telepizzy