Archiwa tagu: Telefoniczna Agencja Informacyjna

Telefoniczna Agencja Informacyjna zmienia się w Grupę Marketingową TAI

Od dnia 1. grudnia 2009 roku Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. zmienia dotychczasową nazwę firmy na Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. W dwudziestym roku działalności Telefonicznej Agencji Informacyjnej Sp. z o.o. Zgromadzenie Wspólników podjęło decyzję o zmianie dotychczasowej nazwy firmy na Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. Wraz ze zmianą nazwy firmy, zmianie… Czytaj dalej »

Województwa mazowieckie i lubelskie planują najwięcej inwestycji budowlanych – raport Telefonicznej Agencji Informacyjnej

Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano inwestycje budowlane ogłoszone w Polsce, w pierwszym półroczu 2009 r. Wynika z niego,  iż w Polsce w czołówce województw, które ogłaszały plany inwestycyjne znalazły się województwa mazowieckie i kujawsko-pomorskie. 

Dwukrotnie więcej dużych lokali do wynajęcia – raport TAI

Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano ogłoszenia dotyczące wynajmu bądź sprzedaży lokali wielkopowierzchniowych w Polsce, w pierwszym kwartale 2009 r. Wynika z niego, iż ofert na rynku jest dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku, a najwięcej ofert na lokale tego typu pochodzi z województwa mazowieckiego.

PRZETARGI BUDOWLANE W II KWARTALE ROSNĄ W SIŁĘ – raport Telefonicznej Agencji Informacyjnej

Warszawa, 4. lipca 2008 r. – Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano przetargi i zlecenia na usługi, wykonanie i dostawy ogłoszone w Polsce,  w drugim kwartale 2008 r., a w szczególności dotyczące branży budowlanej Wynika z niego, iż w porównaniu do II kwartału 2007 roku wzrosła liczba zamówień… Czytaj dalej »