Archiwa tagu: TBWA\PR

TBWA\PR dla spółki AXI IMMO

TBWA\PR rozpoczęła współpracę ze spółką AXI IMMO – zajmującą się doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych. Do zadań agencji należy przede wszystkim zbudowanie wizerunku firmy, jako lokalnego eksperta w dziedzinie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

TBWA\PR trzyma linię z Zupką Fit

Agencja TBWA\PR rozpoczęła współpracę z firmą Regis, właścicielem marki Activlab, obejmującej żywność funkcjonalną i dietetyczną, między innymi suplementy diety. Agencja prowadzi działania z zakresu PR-u produktowego dla nowości rynkowej – Twojej Zupki Fit.

Awans w TBWA\PR

Agnieszka Krawczyńska związana jest z TBWA\PR od 2006 roku. Dotychczas, jako Senior Account Executive, pracowała zarówno przy projektach z zakresu PR produktowego jak i dla klientów korporacyjnych.

„Amore Mola” – loteria z bardzo włoskimi nagrodami

Metsä Tissue chcąc umilić swoim klientom jesienne dni przygotowała nową promocję konsumencką – „Amore Mola”, w której główną nagrodą są trzy dwuosobowe wyjazdy na zakupy do Mediolanu. Aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wystarczy kupić promocyjny produkt marki Mola i przesłać SMS-em lub wpisać na stronie www.amoremola.pl unikatowy kod nadrukowany wewnątrz opakowania.

Syrenka w plenerze i na Facebooku

Związana z Warszawą od stuleci, syrenka warszawska prezentuje się na plenerowej wystawie retrospektywnej. Od 26 sierpnia 2010 r., w Galerii Plenerowej u zbiegu ulic Traugutta i Krakowskiego Przedmieścia, można obejrzeć wizerunki syrenki na przestrzeni ośmiu wieków. W czasie trwania wystawy syrenkę będzie można znaleźć również w sieci, czyli na Facebooku.