Tanie-Podrozowanie.net

Malediwy – Podwodne Hity Taniego Podróżowania cz. 2

W kolejnej części krótkiego przeglądu najgorętszych hot spotów na podwodnej mapie świata, internetowe biuro podróży Tanie-Podrozowanie.net prezentuje Malediwy. Ten tropikalny raj Oceanu Indyjskiego to wraz z Mauritiusem (o nim w cz. 1) jedno z najlepszych miejsc nurkowych świata. Na amatorów podwodnej przygody czeka tu niespotykane nigdzie indziej bogactwo podwodnej flory i fauny, a także urozmaicona topografia dna – takiego skarbca nie powstydziłyby się sam Posejdon!

Czytaj więcej »Malediwy – Podwodne Hity Taniego Podróżowania cz. 2

Mauritius – Podwodne Hity Taniego Podróżowania cz. 1

Punktem obowiązkowym każdego pobytu nad którymś z ciepłych, tropikalnych mórz jest dziś nurkowanie. Jednak jeśli pragniesz uczynić podwodne atrakcje motywem przewodnim swojego urlopu, powinieneś udać się w miejsca, które gwarantują najbardziej ekscytujące przeżycia. Dziś zapraszamy na Mauritius – jeden z absolutnie najgorętszych hot spotów na podwodnej mapie świata.

Czytaj więcej »Mauritius – Podwodne Hity Taniego Podróżowania cz. 1

Oko w oko z mieszkańcami głębin – Tanie-Podrozowanie.net poleca Roatan

Jeśli szukasz prawdziwej podwodnej przygody i bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami oceanów, mamy coś dla Ciebie! Internetowe biuro podróży Tanie Podróżowanie zaprasza na dziewiczy Roatan, tu przyjazne i ciekawskie delfiny garną się do ludzi, a co odważniejsi mogą wyruszyć na spotkanie twarzą w twarz z żarłaczem karaibskim.

Czytaj więcej »Oko w oko z mieszkańcami głębin – Tanie-Podrozowanie.net poleca Roatan