Archiwa tagu: TANDBERG

Cisco Systems zamyka transakcję przejęcia firmy TANDBERG i rozpoczyna przymusowy wykup pozostałych akcji

Firma Cisco (NASDAQ: CSCO) ogłosiła przedstawienie dobrowolnej oferty przejęcia firmy TANDBERG (OSLO: TAA), światowego lidera w zakresie wideokonferencji. Sfinalizowanie transakcji i stworzenie obszernej gamy wspólnych produktów przyspieszy realizację wizji firmy Cisco, która zmieni sposób komunikowania się i współpracowania ludzi w oparciu o proste, unikatowe i uniwersalne funkcje.

Produkty firmy TANDBERG nagrodzone „Oskarami Designu”

Kamera USB TANDBERG PrecisionHD i seria „Profile” zostały wyróżnione nagrodami International Forum Product Design podczas Targów CeBIT. Firma TANDBERG® (OSLO: TAA.OL) poinformowała dziś, że kamera USB PrecisionHD i produkty z serii Profile zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami iF (International Forum) Product Design podczas targów CeBIT, największej na świecie imprezy branży cyfrowej. Kamera USB TANDBERG PrecisionHD została… Czytaj dalej »

TANDBERG rozszerza nagradzaną serię kodeków do komunikacji wideo z serii C o nowy pakiet C40

Nowe rozwiązanie w większym stopniu dostosowane jest do potrzeb organizacji bez względu na liczbę pracowników i ułatwia dostęp do wideo HD z dowolnego miejsca.  Firma TANDBERG przedstawiła nowy Codec C40, uzupełnienie wiodącej w branży rodziny kodeków do komunikacji wizualnej z serii C, który w jeszcze większym stopniu umożliwia wdrożenie standardu HD w zastosowaniach wideokonferencyjnych. Opracowany… Czytaj dalej »

Większe możliwości dla firm dzięki kompatybilności systemów TANDBERG i Cisco

Firma TANDBERG jako pierwsza demonstruje zgodność swojego immersyjnego, trójekranowego systemu teleobecności z Cisco TelePresence. Rozwiązanie TANDBERG Total Telepresence zapewnia zgodność operacyjną z immersyjnymi systemami teleobecności innych producentów, oferując firmom większe możliwości współpracy.