Tamex Obiekty Sportowe

Powstało Stowarzyszenie Polskich Producentów i Wykonawców Nawierzchni Sportowych

W grudniu 2008 roku powstało Stowarzyszenie Polskich Producentów i Wykonawców Nawierzchni Sportowych. Jest to pierwsza taka inicjatywa w naszym kraju. Do stowarzyszenia należą osoby działające w branży budownictwa sportowego. Wśród członków można zatem spotkać nie tylko producentów ale również projektantów czy wykonawców obiektów sportowych. Obecni członkowie reprezentują około 80% branży.
Czytaj więcej »Powstało Stowarzyszenie Polskich Producentów i Wykonawców Nawierzchni Sportowych

Orlik w Konstancinie otwarty

28.11.2008 odbyło się uroczyste otwarcie obiektu sportowego ORLIK 2012 w Konstancinie Jeziorna. Swoją obecnością uroczystość uświetnił Roman Kosecki – były reprezentant piłkarski Polski, jak również byli zawodnicy warszawskiego klubu Legia Warszawa – Cezary Kucharski i Marek Jóźwiak. Wstęgę przecinali między innymi starosta Powiatu Piaseczyńskiego Jan Dąbek, v-ce starosta Marek Gieleciński  i Roman Kosecki.
Czytaj więcej »Orlik w Konstancinie otwarty

InfraTech Polska 2008

W dniach 25-26.11. 2008 odbyły się Międzynarodowe Targi Infrastruktury „InfraTech Polska 2008”. W Pałacu Kultury i Nauki zaprezentowały się przede wszystkim firmy, których działalność związana jest z budową infrastruktury  na Mistrzostwa Europy „Euro 2012”.Czytaj więcej »InfraTech Polska 2008