Archiwa tagu: TAI

Branża motoryzacyjna w styczniu 2010 roku

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o., właściciel serwisu inwestycyjno-przetargowego www.pressinfo.pl opracowała raport,w którym przeanalizowano informacje o rozstrzygnięciach przetargów dotyczących branży motoryzacyjnej ogłoszone w Polsce, w styczniu 2010 roku. Wynika z niego, iż najwięcej rozstrzygniętych przetargów dotyczyło dostaw samochodów osobowych.

Zwycięscy przetargów 2009

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. (dawniej TAI Sp. z o.o.) właściciel serwisu inwestycyjno – przetargowego PressInfo.pl przeanalizowała i podsumowała podmioty gospodarcze, które wygrały przetargi w Polsce, 2009 roku. Wynika z niego, iż prawie 12 tys. podmiotów gospodarczych wygrało przynajmniej jeden przetarg o wartości 50 tys. zł.

4,5 tys. ofert sprzedaży gruntów w Polsce – raport TAI

Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano ogłoszenia dotyczące sprzedaży działek w Polsce, w okresie od czerwca do sierpnia 2009 r. Wynika z niego, iż w tym czasie opublikowano ponad 4,5 tys. bezpośrednich ogłoszeń dotyczących zbycia gruntów. Większość z nich pochodziła z województw lubelskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.

Inwestorzy z Mazowsza rozstrzygają przetargi – raport TAI

Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano informacje o rozstrzygnięciach przetargów ogłoszone w Polsce, w lipcu 2009 r. Wynika z niego, iż w województwie mazowieckim zakończono najwięcej postępowań przetargowych.

PRZETARGI BUDOWLANE W II KWARTALE ROSNĄ W SIŁĘ – raport Telefonicznej Agencji Informacyjnej

Warszawa, 4. lipca 2008 r. – Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano przetargi i zlecenia na usługi, wykonanie i dostawy ogłoszone w Polsce,  w drugim kwartale 2008 r., a w szczególności dotyczące branży budowlanej Wynika z niego, iż w porównaniu do II kwartału 2007 roku wzrosła liczba zamówień… Czytaj dalej »