Tablica.pl

Tablica.pl zmienia się w OLX.pl

Najpopularniejszy serwis ogłoszeń lokalnych w Polsce zmienia nazwę na OLX.pl. Tym samym dołącza do grupy 107 serwisów ogłoszeniowych działających pod tą marką na całym świecie. Nazwę OLX przejmują również inne należące do grupy Naspers serwisy ogłoszeniowe w Rumunii, Bułgarii, Kazachstanie, na Białorusi i na Węgrzech. Rebranding obejmuje wprowadzenie nowej nazwy i logotypu, bez zmian pozostaje wygląd serwisów i mechanizm działania. Serwis OLX.pl będzie nadal darmowy i lokalny. Czytaj więcej »Tablica.pl zmienia się w OLX.pl

Klikali i dokarmiali – podsumowanie akcji „Nakarm psa z Tablicą”

Polacy chętnie uczestniczą w akcjach społecznych, czego dowodzi popularność akcji wirtualnego dokarmiania psów, organizowana przez serwis ogłoszeń lokalnych Tablica.pl. Do tej pory udało się pomóc ponad 260 psom z dziesięciu schronisk, do których trafiło już blisko 7 ton karmy. W tegorocznej edycji wzięło udział 50 tys. internautów, dzięki którym dwadzieścia psów znalazło nowy dom, a reszta jeszcze przed świętami otrzyma paczki z karmą.

Czytaj więcej »Klikali i dokarmiali – podsumowanie akcji „Nakarm psa z Tablicą”

Dokarmianie przez klikanie

Akcja pomocy bezdomnym psom wraca w nowej odsłonie, tym razem pod hasłem „Nakarm psa z Tablicą”. Już dziś, każdy w prosty sposób może pomóc podopiecznym schronisk w Bydgoszczy i Gdyni. Akcja organizowana przez serwis ogłoszeń lokalnych Tablica.pl ma zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt oraz zachęcić do ich adopcji.

Czytaj więcej »Dokarmianie przez klikanie

Tablica.pl

Tablica.pl to serwis ogłoszeniowy prezentujący lokalne oferty handlowe. Do marca 2011 roku działał on pod nazwą Szerlok.pl. Jego zadaniem jest ułatwianie wymiany rzeczy i usług pomiędzy mieszkańcami lokalnych społeczności, którzy po spotkaniu w Internecie finalizują transakcję osobiście. Dwa lata od startu serwis odwiedza miesięcznie ok. 1,5 mln. unikalnych użytkowników.

Czytaj więcej »Tablica.pl