tabelaofert.pl

Decyduje cena. Nabywcy mieszkań kupują dziś przede wszystkim takie nieruchomości, na jakie ich stać

Dla osób kupujących mieszkania najważniejsze jest to, żeby cena lokalu mieściła się w zakładanym budżecie. Lokalizacja i stawka za metr jest już mniej istotna. W następnej kolejności liczy się rozkład mieszkania i data oddania do użytkowania oraz możliwość obejrzenia lokalu, podaje Home Broker. Dlatego najwyżej cenione są te promocje na rynku deweloperskim, które obniżają koszty zakupu mieszkania.

Czytaj więcej »Decyduje cena. Nabywcy mieszkań kupują dziś przede wszystkim takie nieruchomości, na jakie ich stać

Komentarz do planów ograniczenia programu Rodzina na swoim tylko do rynku pierwotnego

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce programem Rodzina na swoim objęte będą jedynie mieszkania z rynku pierwotnego. Co więcej, z dobrodziejstw programu będą mogły skorzystać osoby poniżej 35 roku życia. Na pocieszenie rząd planuje rozszerzyć możliwość korzystania z dopłat o osoby samotne.

Czytaj więcej »Komentarz do planów ograniczenia programu Rodzina na swoim tylko do rynku pierwotnego

Targowy Kredyt Mieszkaniowy – bez prowizji, z niską marżą

Poszukiwanie mieszkania na targach nieruchomości, to nie tylko oszczędność czasu, darmowe konsultacje z ekspertami, ale i szansa na kredyt oparty na preferencyjnych warunkach. Obniżoną marżę, czyli mniejsze raty i 0% prowizji za udzielenie kredytu gwarantuje Targowy Kredyt Mieszkaniowy, nowa inicjatywa redNet Media, organizatora ogólnopolskich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl.Czytaj więcej »Targowy Kredyt Mieszkaniowy – bez prowizji, z niską marżą