T-Mobile

1 T-Mobile

Żeby aukcja była aukcją

plusWspółkorzystanie z infrastruktury oraz współkorzystanie z częstotliwości przez Orange i T-Mobile, w tym w ramach spółki Networks! to zdaniem Polkomtelu droga do utworzenia de facto monopolu na polskim rynku. Polkomtel zwrócił się zatem do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, by przeanalizował współpracę Orange i T-Mobile oraz ich wspólnej spółki Networks!

Czytaj dalej »Żeby aukcja była aukcją

3 T-Mobile

Premiera HUAWEI Ascend Y300

huaweiHUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek budżetowy smartfon Ascend Y300. Jest to pierwszy w Polsce model z linii Y, która łączy przystępną cenę, wysoką jakość i bardzo dobre parametry urządzeń. Ascend Y300 dostępny będzie dla klientów sieci T-Mobile.

Czytaj dalej »Premiera HUAWEI Ascend Y300

Stanowisko IAB Polska w sprawie planów operatora komórkowego T-Mobile

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z obawą przyjmuje plany operatora T-Mobile, dotyczące zamiaru wprowadzania w obrębie własnej sieci blokad reklam w serwisach internetowych w ich mobilnych wersjach. Takie kroki mogą mieć negatywny wpływ na rozwój polskiej branży interaktywnej i reklamowej. Nieprzemyślane decyzje mogą również dotknąć samych użytkowników sieci komórkowej.

Czytaj dalej »Stanowisko IAB Polska w sprawie planów operatora komórkowego T-Mobile