Archiwa tagu: Szymon Gacki

Wyprzedaż mebli ogrodowych DLH

Przydomowy ogród może stać się prawdziwą wizytówką właścicieli nieruchomości. To miejsce spędzania wolnego czasu, można i warto urządzić stylowo i komfortowo. Nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ firma DLH Poland przygotowała dla klientów specjalne rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 60%.

Nowy salon DLH

1 września b.r. w podwarszawskich Jankach firma DLH otworzy swój kolejny salon sprzedaży. Będzie to już drugi salon oddany do dyspozycji klientów w tym roku. Pierwszy otwarto w Krakowie 6 stycznia.

DLH Squash Open

W najbliższą sobotę 6 czerwca na warszawskich kortach w Squash City (CH Blue City) odbędzie się otwarty turniej DLH Squash Open, czyli szóste otwarte mistrzostwa Warszawy. Turniej jest podsumowaniem sezonu 2008/2009 w Warszawie, niemniej organizatorzy spodziewają się uczestników z całej Polski.

Produkty DLH nominowane do nagrody Produkt Roku 2009

Deski tarasowe Ipe iClip oraz Merbau Nora zostały nominowane do nagrody Produkt Roku 2009 w kategorii „Nawierzchnie”. W plebiscycie organizowanym, już po raz drugi, przez portal architekturakrajobrazu.info, głosują przede wszystkim użytkownicy portalu, czyli architekci krajobrazu i projektanci ogrodów, studenci kierunków ogrodniczych i architektury krajobrazu, wykonawcy terenów zielonych, właściciele domów, działek i inni miłośnicy ogrodów.