Szymon Bujalski

Nowa kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak – przedsprzedaż tylko w Markafoni

Klub zakupowy Markafoni.pl rozpoczął przedsprzedaż kolekcji wiosna/lato 2012 TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Najnowsza propozycja tego projektanta opiera się na szlachetnych w barwach i jakości jedwabiach, muślinach jedwabnych oraz wytwornych, ażurowych koronkach rodem z Włoch, Francji i Hiszpanii.

Czytaj więcej »Nowa kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak – przedsprzedaż tylko w Markafoni

APA korzysta z usług Studio 111

APA Sp. z o.o., nawiązała współpracę z zakresu działań PR z agencją Studio 111 Sp. z .o.o. Umowa dotyczy pełnego zakresu działań związanych z budowaniem wizerunku, wzmacnianiem pozycji rynkowej, a także doradztwem oraz wsparciem przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek. Firma APA istnieje na międzynarodowym rynku od blisko 10 lat i znana jest z kompleksowej obsługi firm motoryzacyjnych oraz autorskiego systemu VISION, który jest podstawą w projektowaniu „inteligentnych budynków”.

Czytaj więcej »APA korzysta z usług Studio 111

Komputronik.pl wysyła przez Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 – najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost – są już dostępne dla klientów Komputronik.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy sklepu internetowego mogą zamawiać produkty dostępne na www.komputronik.pl i odbierać je z automatu, nie ponosząc kosztów doręczenia przesyłki. Usługa dedykowana jest internautom, którzy do 31 września 2009 roku przystąpią do akcji Projekt 01.Czytaj więcej »Komputronik.pl wysyła przez Paczkomaty 24/7