Archiwa tagu: Szymon Bujalski

Biaggio Jeans – debiut marki w Polsce

Klub zakupowy Markafoni wprowadził do swojej oferty ubrania Biaggio Jeans. Jest to znana, francuska marka, która debiutuje na polskim rynku. Głównym odbiorcą produktów Biaggio Jeans są mężczyźni przywiązujący wagę do stylu i jakości, ceniący połączenie nowoczesnego kroju z praktycznymi rozwiązaniami.

APA korzysta z usług Studio 111

APA Sp. z o.o., nawiązała współpracę z zakresu działań PR z agencją Studio 111 Sp. z .o.o. Umowa dotyczy pełnego zakresu działań związanych z budowaniem wizerunku, wzmacnianiem pozycji rynkowej, a także doradztwem oraz wsparciem przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Komputronik.pl wysyła przez Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 – najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost – są już dostępne dla klientów Komputronik.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy sklepu internetowego mogą zamawiać produkty dostępne na www.komputronik.pl i odbierać je z automatu, nie ponosząc kosztów doręczenia przesyłki. Usługa dedykowana jest internautom, którzy do 31 września 2009 roku przystąpią do… Czytaj dalej »