szusujemy.pl

Darmowa aplikacja mobilna dla narciarzy i snowboardzistów

Twórcy serwisu narciarsko-snowboardowego wychodząc naprzeciw nowym trendom w komunikacji stworzyli aplikację mobilną, która zawiera funkcjonalności strony http://szusujemy.pl. Aplikacja mobilna jest dostępna dla telefonów z systemem iOS (iPhony), dla smartphonów obsługiwanych przez platformę Android (HTC, Samsung, LG, Motorola) oraz od dzisiaj dla telefonów z systemem Symbian (Nokia).

Czytaj więcej »Darmowa aplikacja mobilna dla narciarzy i snowboardzistów

Aplikacja mobilna szusujemy.pl dostępna na iPhonie!

Nasza aplikacja jest dostępna na kolejnym modelu telefonu komórkowego – na iPhonie. Dzięki aplikacji mobilnej na iPhona użytkownicy tych aparatów mogą zamieszczać zdjęcia i komentarze o aktualnych warunkach na stokach z wyjazdów na narty i deskę bezpośrednio z własnego telefonu. Robisz zdjęcie aparatem w telefonie, zamieszczasz przy danym stoku i wszystko trafia od razu na stronę szusujemy.pl.

Czytaj więcej »Aplikacja mobilna szusujemy.pl dostępna na iPhonie!

Serwis szusujemy.pl

Szusujemy.pl to portal informacyjny, którego głównym założeniem jest promocja aktywnego wypoczynku zimowego wśród Polaków. Serwis zawiera przegląd bazy ponad 200 wyciągów narciarskich w Polsce wraz z opisami ośrodków narciarskich i tras zjazdowych, szkółek narciarsko-snowboardowych, wypożyczalni sprzętu i restauracji zlokalizowanych w pobliżu.

Czytaj więcej »Serwis szusujemy.pl