Szlachetna Paczka

Mikołajkowe atrakcje w Centrum Handlowym RONDO

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na trzydniowe świętowanie Mikołajek! W dniach 6-8 grudnia w godzinach 13.00-18.00 na dzieci czekają m.in. warsztaty malowania bombek oraz tworzenia kartek świątecznych, a także pokazy szczudlarzy i baniek mydlanych. Każdy z klientów RONDA będzie mógł również wesprzeć projekt „SZLACHETNA PACZKA”, wrzucając do specjalnej urny ulotkę promocyjną. A już 6 grudnia o godzinie 16.00 odbędzie się Casting na św. Mikołaja, podczas którego Jury wybierze osobę na stanowisko Mikołaja.

Czytaj więcej »Mikołajkowe atrakcje w Centrum Handlowym RONDO

Bilety od serca – seanse filmowe w Cinema City

Setki dzieci, emocje sięgające zenitu, niesamowita radość i „Mali Agenci” na ekranie! W dniu 15 grudnia 2011 sieć kin Cinema City Poland gościła wyjątkowych widzów – podopiecznych oraz wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI. Dla swoich przyjaciół Cinema City przygotowało bezpłatny pokaz filmu „Mali Agenci. Wyścig z czasem”, w którym w całej Polsce wzięło udział ponad 700 dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej »Bilety od serca – seanse filmowe w Cinema City

Szlachetna paczka dla najuboższych w Solaris Center. Paweł Kukiz poprowadzi karaoke

SZLACHETNA PACZKA już w najbliższą niedzielę trafi do Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16). Ogólnopolska akcja pomocy najuboższym rozpocznie się koncertem o godzinie 16.00 na poziomie „0” centrum. Wydarzenie będzie stanowiło element kampanii pozyskiwania darczyńców, którzy zrobią świąteczne paczki dla najbiedniejszych rodzin.

Czytaj więcej »Szlachetna paczka dla najuboższych w Solaris Center. Paweł Kukiz poprowadzi karaoke