Szafa.pl

Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

Po prawie 5 latach funkcjonowania Szafa.pl właściciel serwisu, Grupa Szafa.pl doczekał się niebywałego, wcześniejszego prezentu urodzinowego. Właśnie w serwisie zarejestrowała się milionowa użytkowniczka, co nie mogło okazać się lepszą niespodzianką. W związku z tym faktem serwis przygotował dla szczęśliwej Szafowiczki specjalny upominek.

Czytaj więcej »Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

Blogerki wietrzą szafę na wiosnę

15 kwietnia rusza kolejny projekt Grupy Szafa.pl. Tym razem do współpracy zaproszono ponad 60 modowych blogerek, w tym m.in. blogerkę Pani Ekscelencję, które podczas trwania akcji przewietrzą swoje szafy i to dosłownie. Na dedykowanej stronie szafa.pl/blogerki.html będzie można zobaczyć ich wirtualne szafy oraz kupić ubrania w okazjonalnych cenach. Akcja jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek/ów, rosnącej w siłę blogosfery. To również okazja do nabycia unikatowych i niebanalnych ubrań swoich modowych idolek.

Czytaj więcej »Blogerki wietrzą szafę na wiosnę

Szafka.pl, serwis społecznościowo-handlowy dla mam, notuje już ponad 100 tys. wizyt miesięcznie

Szafka.pl powstała w lipcu br., jest „młodszą siostrą” serwisu kobiecego Szafa.pl. Mimo że istnieje dopiero cztery miesiące, przełamała właśnie pierwszą ważną barierę. W listopadzie Szafka zanotowała ponad 100 tys. wizyt, a użytkowniczki dokonały ponad miliona odsłon strony. Już ponad 7 tys. użytkowniczek ma w serwisie swoje stałe konta, z których aktywnie korzysta.Czytaj więcej »Szafka.pl, serwis społecznościowo-handlowy dla mam, notuje już ponad 100 tys. wizyt miesięcznie