Szafa.pl

1 Szafa.pl

Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

szafaPo prawie 5 latach funkcjonowania Szafa.pl właściciel serwisu, Grupa Szafa.pl doczekał się niebywałego, wcześniejszego prezentu urodzinowego. Właśnie w serwisie zarejestrowała się milionowa użytkowniczka, co nie mogło okazać się lepszą niespodzianką. W związku z tym faktem serwis przygotował dla szczęśliwej Szafowiczki specjalny upominek.

Czytaj dalej »Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

2 Szafa.pl

Blogerki wietrzą szafę na wiosnę

szafa15 kwietnia rusza kolejny projekt Grupy Szafa.pl. Tym razem do współpracy zaproszono ponad 60 modowych blogerek, w tym m.in. blogerkę Pani Ekscelencję, które podczas trwania akcji przewietrzą swoje szafy i to dosłownie. Na dedykowanej stronie szafa.pl/blogerki.html będzie można zobaczyć ich wirtualne szafy oraz kupić ubrania w okazjonalnych cenach. Akcja jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek/ów, rosnącej w siłę blogosfery. To również okazja do nabycia unikatowych i niebanalnych ubrań swoich modowych idolek.

Czytaj dalej »Blogerki wietrzą szafę na wiosnę

Szafka.pl, serwis społecznościowo-handlowy dla mam, notuje już ponad 100 tys. wizyt miesięcznie

Szafka.pl powstała w lipcu br., jest „młodszą siostrą” serwisu kobiecego Szafa.pl. Mimo że istnieje dopiero cztery miesiące, przełamała właśnie pierwszą ważną barierę. W listopadzie Szafka zanotowała ponad 100 tys. wizyt, a użytkowniczki dokonały ponad miliona odsłon strony. Już ponad 7 tys. użytkowniczek ma w serwisie swoje stałe konta, z których aktywnie korzysta.Czytaj dalej »Szafka.pl, serwis społecznościowo-handlowy dla mam, notuje już ponad 100 tys. wizyt miesięcznie