Przejdź do treści

Symetria

Responsive design w nowym serwisie Link4

Link4 uruchomił nową stronę internetową ułatwiającą proces wyboru ubezpieczenia online. Jedną z zalet serwisu Link4 jest niewątpliwie jego kompatybilność z różnymi wielkościami ekranów, co w kontekście popularyzacji urządzeń mobilnych ma ogromne znaczenie. Projekt strony powstał we współpracy z agencją Symetria, za wdrożenie witryny odpowiedzialna była agencja Merix Studio.

Czytaj dalej »Responsive design w nowym serwisie Link4

Osiemdziesięciolatkowie na badaniach Symetrii

W kwietniu i maju tego roku Symetria (http://www.symetria.pl/) przeprowadziła niecodzienne badanie. Przedmiotem analizy był zdalny monitor marki Latitude, który umożliwia osobom z rozrusznikami i kardiodefibrylatorami na samodzielne kontrolowanie pracy wszczepionych urządzeń  oraz automatyczne przesyłanie wyników wprost do gabinetu lekarza. Badanie zostało przeprowadzone na przedstawicielach grupy 50+, a najstarsze osoby zaproszone do laboratorium miały ponad 80 lat.

Czytaj dalej »Osiemdziesięciolatkowie na badaniach Symetrii

Symetria bada skuteczność działań Hochland

Agencja Symetria (www.symetria.pl) na zlecenie Hochland Polska zrealizowała kompleksowy audyt wszystkich prowadzonych przez firmę działań w internecie oraz dostarczyła pomysły i inspiracje z zakresu najnowszych trendów na rynku. W celu stworzenia długofalowej strategii spółki zrealizowano szereg usług z zakresu badań użyteczności i analiz e-biznesowych.

Czytaj dalej »Symetria bada skuteczność działań Hochland