Symbian

Darmowa aplikacja mobilna dla narciarzy i snowboardzistów

Twórcy serwisu narciarsko-snowboardowego wychodząc naprzeciw nowym trendom w komunikacji stworzyli aplikację mobilną, która zawiera funkcjonalności strony http://szusujemy.pl. Aplikacja mobilna jest dostępna dla telefonów z systemem iOS (iPhony), dla smartphonów obsługiwanych przez platformę Android (HTC, Samsung, LG, Motorola) oraz od dzisiaj dla telefonów z systemem Symbian (Nokia).

Czytaj więcej »Darmowa aplikacja mobilna dla narciarzy i snowboardzistów

Sygic do każdego telefonu

Firma Sygic wprowadziła na rynek polski program do nawigacji Sygic Mobile Maps 10 działający na większości systemów operacyjnych, z których korzystają telefony: w tym Windows Mobile, Symbian, Android, Maemo, Bada, iPhone i Linux. Nowatorski program do nawigacji satelitarnej może być wykorzystywany zarówno na smartfonach jak i przenośnych urządzeniach typu PDA, PND i MID z systemami Windows CE, Windows XP/Vista lub Linux. Aplikacja oferuje opcje widoku 2D/3D, inteligentne wyszukiwanie, nawigację głosową w 20 językach, w tym polskim, ostrzeganie o fotoradarach, ograniczeniach prędkości, przejazdach kolejowych, oferuje także asystenta pasa ruchu. Dostawcą szczegółowych, cyfrowych map Europy jest firma Tele Atlas i Navteq. Aplikacja nie potrzebuje stałego dostępu do połączenia internetowego – klient posiada wszystkie dane w swoim urządzeniu i nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza granicą oraz na terenie swojego kraju. Użytkownicy mogą też w prosty sposób wysłać lub odebrać od innych swoją pozycję pobraną z GPS za pośrednictwem SMS.

Czytaj więcej »Sygic do każdego telefonu

Byss mobile tworzy aplikacje dla iPhone`ów

W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek aplikacji dedykowanych urządzeniom mobilnym, agencja interaktywna byss utworzyła spółkę byss mobile. Firma zajmuje się tworzeniem najwyższej klasy aplikacji dla urządzeń mobilnych, głównie iPhone’ów. Działalność byss mobile nie ogranicza się tylko do jednego typu urządzeń, w planach jest realizacja projektów dla takich platform jak Android czy Symbian.

Czytaj więcej »Byss mobile tworzy aplikacje dla iPhone`ów