SWPS

Czy „mobilnym” żyje się lepiej? – iPlus prezentuje wyniki raportu badawczego „Mobilność 2010”

Jak internet mobilny wpływa na jakość życia Polaków? Co to jest generacja MOB, a czym jest Technologia Nieoswojona? Czy z internetu mobilnego częściej korzystają mężczyźni, czy kobiety, i jaka jest ich samoocena? Czy internet mobilny to poczucie wolności czy poczucie uwiązania. To niektóre z pytań, na które odpowiedź znaleźli autorzy projektu badawczego „Mobilność 2010 – raport o wpływie internetu mobilnego na życie Polaków”.Czytaj więcej »Czy „mobilnym” żyje się lepiej? – iPlus prezentuje wyniki raportu badawczego „Mobilność 2010”

Rozmowy o języku – język miłości, erotyki i seksu

7 kwietnia 2009 r. o godz. 17.15 w warszawskiej siedzibie SWPS (aula 218 im. prof. T. Tomaszewskiego) odbędzie się trzecie otwarte spotkanie z cyklu „Rozmowy o języku”. Zostanie ono poświęcone językowi miłości, erotyki i seksu. W spotkaniu wezmą udział: prof. Jerzy Bralczyk (SWPS), dr Jacek Wasilewski (SWPS), Hanna Bakuła (malarka) oraz prof. Zbigniew Izdebski (seksuolog, SWPS).
Czytaj więcej »Rozmowy o języku – język miłości, erotyki i seksu

Rozmowy o języku – otwarte spotkania w SWPS

24 marca 2009 r. o godz. 17.15 w warszawskiej siedzibie SWPS (aula 218 im. prof. T. Tomaszewskiego) odbędzie się drugie otwarte spotkanie z cyklu „Rozmowy o języku”. Zostanie ono poświęcone językowi zabawy, rozrywki i śmiechu. W spotkaniu wezmą udział: prof. Jerzy Bralczyk (SWPS), dr Jacek Wasilewski (SWPS), red. Michał Ogórek („Gazeta Wyborcza”).
Czytaj więcej »Rozmowy o języku – otwarte spotkania w SWPS