Archiwa tagu: SUSE Linux Enterprise

Dell dołącza do programu SUSE Appliance firmy Novell

Novell poinformował, że firma Dell dołączyła do programu SUSE Appliance, co ułatwi jej tworzenie, wdrażanie i pielęgnację szerokiej gamy wirtualnych urządzeń programowych sprzedawanych pod marką Dell. Zawarta umowa umożliwi firmie Dell dostarczanie aplikacji w postaci gotowych do wdrożenia wirtualnych bądź sprzętowych urządzeń zbudowanych w oparciu o system SUSE Linux Enterprise.

Współpraca Novella i Linux Professional Institute w obszarze szkoleń i certyfikacji

Novell (NASDAQ: NOVL) i Linux Professional Institute (LPI) poinformowały o nawiązaniu międzynarodowej współpracy w celu dostosowania wymagań programów szkoleniowych i podstawowych certyfikatów linuksowych do standardu LPIC-1. W ramach programu, specjaliści w dziedzinie systemu Linux, którzy zdobyli status LPIC-1, będą również spełniać wymagania certyfikatu Novell Certified Linux Administrator (CLA). Oprócz tego dział szkoleń Novella – Novell Training… Czytaj dalej »

SUSE Appliance Program rewolucjonizuje sposób tworzenia pakietów aplikacji i dostarczania ich klientom

SUSE Appliance Program rewolucjonizuje sposób tworzenia pakietów aplikacji i dostarczania ich klientom – SUSE Appliance to pierwsze w branży rozwiązanie do tworzenia i wdrażania oprogramowania do urządzeń z pełnym wsparciem technicznym – Niezależni producenci oprogramowania mogą wdrażać swoje rozwiązania na różnych platformach fizycznych i wirtualnych oraz w architekturze typu cloud bez problemów i komplikacji typowych… Czytaj dalej »