Archiwa tagu: SUSE Linux Enterprise Server

SUSE Linux dostępny w chmurze firmy Google

Firma SUSE poinformowała o udostępnieniu z początkiem kwietnia systemów SUSE Linux Enterprise Server w środowisku Google Compute Engine. Działy IT i programiści mogą już korzystać z każdego dostępnego na tej platformie rodzaju instancji maszyny wirtualnej z systemem serwerowym SUSE Linux, mając przy tym zapewnioną w chmurze taką samą wydajność, niezawodność, bezpieczeństwo i skalowalność, jak w… Czytaj dalej »

Serwery SUSE Linux dostępne w chmurze Windows Azure

Jak poinformowała firma SUSE, systemy operacyjne SUSE Linux Enterprise Server oraz openSUSE mogą już być uruchamiane jako maszyny wirtualne na platformie Windows Azure. Co więcej, wystarczy skorzystać z bezpłatnego narzędzia SUSE Studio, aby błyskawicznie przygotować aplikację gotową do pracy w chmurze i automatycznie uruchomić ją na Windows Azure, eliminując wszelkie nieefektywne, ręczne procesy z tym związane.

SUSE Linux zoptymalizowany do pracy ze wszystkimi aplikacjami SAP

Novell zaprezentował system operacyjny SUSE Linux Enterprise Server for SAP applications (http://www.novell.com/products/sles-for-sap.html ). Po raz pierwszy użytkownicy SAP mogą uruchomić wszystkie aplikacje tej firmy na najnowszej wersji platformy informatycznej, zapewniającej niespotykaną u konkurencji zgodność interoperacyjną, niezawodność i bezpieczeństwo.