Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich

Bukmacherzy pozywają Ekstraklasę

Z inicjatywy polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS), Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich wystosowało zawiadomienie o podejrzeniu stosowania praktyk ograniczających konkurencję z wnioskiem o wszczęcie postępowania wobec spółki Ekstraklasa SA do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Pismo do UOKiK wpłynęło szóstego maja.

Czytaj dalej »Bukmacherzy pozywają Ekstraklasę

SPIPFB: Komisja Europejska chce pomóc naziemnym firmom bukmacherskim

Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich wystosowało list do Ministra Jacka Kapicy, szefa Służby Celnej. W dokumencie Stowarzyszenie przedstawia swoje stanowisko dotyczące opracowanej przez Komisję Europejską Zielonej Księgi w sprawie gier hazardowych oferowanych w Internecie w obrębie rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej »SPIPFB: Komisja Europejska chce pomóc naziemnym firmom bukmacherskim

GENESIS PR nagrodzona Golden World Award (IPRA)

Agencja GENESIS PR zwyciężyła w międzynarodowym konkursie IPRA Golden World Award 2010 w kategorii Public Affairs. Nagrodzony projekt zrealizowano w listopadzie 2009 roku na rzecz Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich. Genesis PR jest jedyną agencją PR z Polski nagrodzoną w tym roku, a kampania jedną z dwóch zwycięskich z naszego kraju (obok firmy ubezpieczeniowej Liberty Direct – nagroda w kategorii Consumer PR).

Czytaj dalej »GENESIS PR nagrodzona Golden World Award (IPRA)