Przejdź do treści

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich

Zmiany na wschodzie są zauważane – ponad 100 prac w konkursie dziennikarskim „Nie przegap zmian na wschodzie”

Do konkursu dla dziennikarzy „Nie przegap zmian na wschodzie” wpłynęło w sumie ponad 100 publikacji. Największą aktywnością w informowaniu o przemianach zachodzących w województwach objętych Programem Rozwój Polski Wschodniej wykazali się dziennikarze z lubelskiego. Publikacje prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe trafią do oceny jury. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 18 stycznia 2010 r.Czytaj dalej »Zmiany na wschodzie są zauważane – ponad 100 prac w konkursie dziennikarskim „Nie przegap zmian na wschodzie”

Czy misja TVP jest zagrożona?

Podczas debaty „Czy misja TVP jest zagrożona”, zorganizowanej 23 listopada br. przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy, politycy, mimo reprezentowania przeciwnych frakcji partyjnych, byli zgodni co do ważności powodzenia procesu cyfryzacji w Polsce. Różniły ich natomiast poglądy na formę finansowania mediów publicznych. Czytaj dalej »Czy misja TVP jest zagrożona?

Ruszyła IX edycja konkursu dziennikarskiego „Oczy Otwarte”

2 czerwca ruszyła IX edycja konkursu „Oczy Otwarte”, którego celem jest promocja pozytywnych postaw dotyczących integracji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Do konkursu można zgłaszać artykuły, audycje radiowe i programy telewizyjne poruszające problematykę osób z niepełnosprawnością. Nagrodą jest wyjazd studyjny za granicę.
Czytaj dalej »Ruszyła IX edycja konkursu dziennikarskiego „Oczy Otwarte”