Stolbud Włoszczowa

Nowy Katalog Okien i Drzwi z Włoszczowy 2011 – inspiruje i doradza

Wydany w marcu Katalog Okien i Drzwi firmy Stolbud Włoszczowa intuicyjnie poprowadzi nas po bogatym, pełnym nowości asortymencie, który firma przygotowała na nowy sezon. Oferta zawiera ponad 500 produktów, wchodzących w skład 50 kolekcji okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oferta zamknięta na niemal 150 stronach katalogu ułatwi dokonanie indywidualnego wyboru.

Czytaj więcej »Nowy Katalog Okien i Drzwi z Włoszczowy 2011 – inspiruje i doradza

Stolarka firmy Stolbud Włoszczowa w Corte Verona

Corte Verona to nowopowstały kompleks mieszkalno-usługowy krakowskiego dewelopera Verona Building Sp. z o. o. usytuowany nieopodal centrum Wrocławia. Do jego realizacji wykorzystano drewnianą stolarkę okienną i drzwiową firmy Stolbud Włoszczowa. Naturalny surowiec tworzy oryginalną kompozycję z elewacją wykonaną z cegły klinkierowej oraz ze szklanymi balustradami, dzięki czemu osiedle wygląda imponująco.

Czytaj więcej »Stolarka firmy Stolbud Włoszczowa w Corte Verona

Rośniemy w siłę – coraz więcej salonów firmowych Stolbud Włoszczowa

Program partnerski Stolbud Włoszczowa to niezwykle atrakcyjna forma współpracy. Korzystne warunki zachęcają do współdziałania, dzięki czemu powstają kolejne salony. W najbliższym czasie firma planuje dalszy rozwój sieci sprzedaży, w związku z czym poszukuje nowych partnerów handlowych.

Czytaj więcej »Rośniemy w siłę – coraz więcej salonów firmowych Stolbud Włoszczowa