Statoil

Świąteczne punkty w programie PC na stacjach paliw Statoil

Chcesz obdarować przyjaciół wyjątkowymi, świątecznymi prezentami? Weź udział w promocji na stacjach Statoil, w której za zakup określonych doładowań i starterów Play, Tak Tak lub Orange dostaniesz bonusowe punkty w programie Premium Club. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja potrwa od początku grudnia br. do 31 stycznia 2011 r.

Czytaj dalej »Świąteczne punkty w programie PC na stacjach paliw Statoil

„Zatankuj” konto telefonu na Statoil i odjeżdżaj z punktami Premium Club

Korzystasz z telefonu na kartę? Uczestniczysz lub planujesz udział w programie Premium Club? Kupuj określone doładowania i startery Play, Tak Tak, Heyah lub Orange na stacjach paliw Statoil w całej Polsce, a dostaniesz dodatkowe punkty PC. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja potrwa od początku października do 30 listopada br.

Czytaj dalej »„Zatankuj” konto telefonu na Statoil i odjeżdżaj z punktami Premium Club

Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont pre-paid na stacjach paliw Statoil. Zakup zasileń elektronicznych Tak Tak, Heyah oraz Plus poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, premiowany będzie dodatkowymi punktami w programie Premium Club. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca br.
Czytaj dalej »Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil