Archiwa tagu: Statoil

Promocyjne punkty w programie Premium Club

Lubisz obdarowywać przyjaciół prezentami? Weź udział w promocji na stacjach Statoil, w której kupując określone doładowania i startery Play, Tak Tak, Orange oraz Plus otrzymasz dodatkowe punkty w programie Premium Club. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody dla bliskich Ci osób. Promocja potrwa od 1 lutego do 31 marca br.

Letnia promocja doładowań i starterów na stacjach Statoil

Latem chętnie dzielimy się swoimi wakacyjnymi opowieściami z przyjaciółmi. Aby móc rozmawiać dłużej, kup określone doładowania i startery Play, Tak Tak, Orange, a dodatkowo otrzymasz bonusowe punkty w programie Premium Club na stacjach paliw Statoil w całej Polsce. Promocja trwa od początku sierpnia do 30 września br.

Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont pre-paid na stacjach paliw Statoil. Zakup zasileń elektronicznych Tak Tak, Heyah oraz Plus poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, premiowany będzie dodatkowymi punktami w programie Premium Club. Promocja trwa od 1 czerwca do… Czytaj dalej »