Archiwa tagu: Starbucks

Wirtualna Czytelnia Starbucks®

Czytamy wszędzie, w domu, w autobusie czy w kawiarni. A dobra książka idealnie łączy się z wyśmienitą kawą. Starbucks® przygotował niezwykłą ofertę dla uczestników programu My Starbucks Rewards®. Właśnie ruszyła Wirtualna Czytelnia – internetowa biblioteka dla wszystkich miłośników ciekawych pozycji książkowych. Od 23 lipca każdy, kto posiada zarejestrowaną kartę Starbucks® będzie mógł mieć dostęp do… Czytaj dalej »

Nowe rzadkie i egzotyczne kawy ziarniste w ofercie kawiarni Starbucks Reserve

Już od dziś klienci kawiarni Starbucks Reserve we Wrocławiu mogą spróbować dwóch nowych, wyjątkowych kaw ziarnistych z ekskluzywnej linii Reserve®: Starbucks Galapagos San Cristóbal z Ameryki Łacińskiej oraz Starbucks Malawi Lake of Stars, która pochodzi z Afryki. Obie kawy charakteryzuje nietuzinkowy, egzotyczny smak, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim koneserom najwyższej jakości kawy.

Starbucks otwiera kawiarnię w jednym z najwyższych budynków w Polsce – Sky Tower we Wrocławiu

Wczoraj została otwarta kawiarnia Starbucks we wrocławskim wieżowcu Sky Tower, który obecnie jest jednym z najwyższych budynków w Polsce (212 m wysokości). Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.1. Kawiarnia w Sky Tower to już piąta lokalizacja sieci we Wrocławiu, a tym samym 23. w Polsce.

Pochodzenie to smak

Smak kawy zależy od miejsca jej pochodzenia. Kawa rośnie w pasie pomiędzy Zwrotnikiem Raka i Zwrotnikiem Koziorożca. Wyróżnia się trzy główne regiony uprawy kawy. Każdy z nich ma inny krajobraz, klimat i nadaje uprawianej i przetwarzanej tam kawie inny smak.

Nowy program lojalnościowy Starbucks

Z początkiem grudnia Starbucks wprowadził nowy program lojalnościowy dla swoich klientów pod nazwą „Podróż dookoła świata ze Starbucks”. W ramach programu każdy z naszych gości może otrzymać kartę, na której każdorazowo odnotowywany jest zakup dowolnego napoju z naszej oferty. Po zebraniu dziesięciu stempli, posiadacze karty dostaną jedenasty napój w prezencie, natomiast już po zakupie pięciu napojów, otrzymają 25% zniżki na kawę ziarnistą lub herbatę w puszce.