Starbucks

Wirtualna Czytelnia Starbucks®

Czytamy wszędzie, w domu, w autobusie czy w kawiarni. A dobra książka idealnie łączy się z wyśmienitą kawą. Starbucks® przygotował niezwykłą ofertę dla uczestników programu My Starbucks Rewards®. Właśnie ruszyła Wirtualna Czytelnia – internetowa biblioteka dla wszystkich miłośników ciekawych pozycji książkowych. Od 23 lipca każdy, kto posiada zarejestrowaną kartę Starbucks® będzie mógł mieć dostęp do fragmentów wybranych najgorętszych bestsellerów tego lata.Czytaj więcej »Wirtualna Czytelnia Starbucks®

Najbardziej wyczekiwany produkt Starbucks – legendarne karty Starbucks oraz program lojalnościowy MyStarbucks Rewards już dostępne w Polsce

Już od dzisiaj we wszystkich kawiarniach Starbucks w Polsce dostępna jest wyjątkowa karta, dzięki której klienci kawiarni mają możliwość skorzystania z wielu dodatkowych przywilejów. Powitalna kawa lub herbata, muffin na urodziny, promocje i zaproszenia na wydarzenia specjalne to tylko niektóre z korzyści dla posiadaczy karty Starbucks oraz członków powiązanego z nią programu lojalnościowego MyStarbucks Rewards. Dodatkowo kartę można wielokrotnie doładowywać nawet do kwoty 1 000 zł i płacić nią w kawiarniach.

Czytaj więcej »Najbardziej wyczekiwany produkt Starbucks – legendarne karty Starbucks oraz program lojalnościowy MyStarbucks Rewards już dostępne w Polsce

Starbucks zaprasza na pyszne Cappuccino w specjalnej cenie już od 6 zł

Już od dzisiaj wszyscy klienci Starbucks mogą cieszyć się pysznym Cappuccino z aksamitną mleczną pianką w specjalnej, promocyjnej cenie. Za kawę w rozmiarze tall zapłacą jedynie 6 zł, natomiast w rozmiarze grande – 7,50 zł. Promocja obejmuje wszystkie kawiarnie Starbucks w Polsce i potrwa do 31 października 2012 roku.

Czytaj więcej »Starbucks zaprasza na pyszne Cappuccino w specjalnej cenie już od 6 zł

Nowe rzadkie i egzotyczne kawy ziarniste w ofercie kawiarni Starbucks Reserve

Już od dziś klienci kawiarni Starbucks Reserve we Wrocławiu mogą spróbować dwóch nowych, wyjątkowych kaw ziarnistych z ekskluzywnej linii Reserve®: Starbucks Galapagos San Cristóbal z Ameryki Łacińskiej oraz Starbucks Malawi Lake of Stars, która pochodzi z Afryki. Obie kawy charakteryzuje nietuzinkowy, egzotyczny smak, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim koneserom najwyższej jakości kawy.

Czytaj więcej »Nowe rzadkie i egzotyczne kawy ziarniste w ofercie kawiarni Starbucks Reserve

Starbucks otwiera kawiarnię w jednym z najwyższych budynków w Polsce – Sky Tower we Wrocławiu

Wczoraj została otwarta kawiarnia Starbucks we wrocławskim wieżowcu Sky Tower, który obecnie jest jednym z najwyższych budynków w Polsce (212 m wysokości). Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.1. Kawiarnia w Sky Tower to już piąta lokalizacja sieci we Wrocławiu, a tym samym 23. w Polsce.

Czytaj więcej »Starbucks otwiera kawiarnię w jednym z najwyższych budynków w Polsce – Sky Tower we Wrocławiu

Pochodzenie to smak

Smak kawy zależy od miejsca jej pochodzenia. Kawa rośnie w pasie pomiędzy Zwrotnikiem Raka i Zwrotnikiem Koziorożca. Wyróżnia się trzy główne regiony uprawy kawy. Każdy z nich ma inny krajobraz, klimat i nadaje uprawianej i przetwarzanej tam kawie inny smak. Przedstawiciele Starbucks przemierzają cały pas uprawy kawy, dzięki czemu mogą wybrać i zakupić najlepszą z dostępnych zielonych kaw, jakie każdy z regionów ma do zaoferowania. W Starbucks wybieramy kawy kierując się cechami smakowymi pozwalającymi określić ich pochodzenie.

Czytaj więcej »Pochodzenie to smak

Otwarcie Starbucks w miejscu legendarnej kawiarni Lajkonik

Jutro zostanie otwarta kawiarnia Starbucks w prestiżowej lokalizacji, jaką jest zabytkowa kamienica przy Placu Trzech Krzyży 16 w Warszawie, w której ponad 50 lat temu mieściła się legendarna kawiarnia Lajkonik. Otwarcia dokona firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.. Będzie to już 22 lokal firmy w Polsce i jednocześnie jedenasty w stolicy.

Czytaj więcej »Otwarcie Starbucks w miejscu legendarnej kawiarni Lajkonik

Nowy program lojalnościowy Starbucks

Z początkiem grudnia Starbucks wprowadził nowy program lojalnościowy dla swoich klientów pod nazwą „Podróż dookoła świata ze Starbucks”. W ramach programu każdy z naszych gości może otrzymać kartę, na której każdorazowo odnotowywany jest zakup dowolnego napoju z naszej oferty. Po zebraniu dziesięciu stempli, posiadacze karty dostaną jedenasty napój w prezencie, natomiast już po zakupie pięciu napojów, otrzymają 25% zniżki na kawę ziarnistą lub herbatę w puszce.

Czytaj więcej »Nowy program lojalnościowy Starbucks