Stanusch Technologies

Wyniki badań wykorzystania wirtualnych doradców w biznesie

W Polsce przeprowadzono pierwsze badania, których celem było porównanie kosztów i korzyści zastosowania wirtualnego asystenta w biznesie. Prawie wszystkie ankietowane firmy zadeklarowały, że poprawił wizerunek ich marki, natomiast aż 62 proc. respondentów ułatwił bezpośrednią komunikację z klientami. Raport przygotowała w ramach swojej pracy doktorskiej Karolina Kuligowska z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej »Wyniki badań wykorzystania wirtualnych doradców w biznesie

Wirtualny Doradca w ZUS

Stanusch Technologies, lider rynku wirtualnych doradców w Polsce, rozpoczął współpracę z Sygnity SA przy realizacji projektu budowy nowego portalu informacyjnego dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Firmy podpisały umowę, której przedmiotem jest dostawa technologii wirtualnych doradców oraz tzw. Wirtualnego Inspektoratu dla budowanego przez Sygnity serwisu internetowego w ramach jednej z pierwszych w Polsce platform e-administracji. Podpisana umowa jest największym kontraktem w historii spółki Stanusch Technologies.

Czytaj dalej »Wirtualny Doradca w ZUS

Wirtualny Doradca pomaga w wyborze laptopa

Stanusch Technologies SA wprowadził na rynek wirtualnego doradcę, który ma zrewolucjonizować obsługę w sklepach internetowych. Nowe rozwiązanie nie tylko odpowiada na pytania użytkownika, ale w oparciu o zebrane informacje doradza wybór optymalnego produktu. Jest to pierwszy na europejskim rynku wirtualny doradca i drugi na świecie, który potrafi świadczyć takie usługi.

Czytaj dalej »Wirtualny Doradca pomaga w wyborze laptopa