Stadion Narodowy

Sixt znów na szczycie

Stadion Narodowy w Warszawie już niedługo zamieni się w wielkie centrum konferencyjne. To wszystko za sprawą trzydniowego Szczytu Ekonomicznego Europejskiego Banku Odbudowy
i Rozwoju, który rozpocznie się 14 maja. Na ten czas do stolicy przybędą ministrowie i premierzy
z wielu krajów. O komfort ich podróży po Polsce zadba Sixt Rent a Car Polska.
Czytaj więcej »Sixt znów na szczycie

2 Stadion Narodowy

Lenovo zaprasza na Ricoh Document Arena

lenovoLenovo Polska, partner strategiczny cyklu konferencji Ricoh Document Arena, zaprasza resellerów IT do udziału w projekcie, który zaczyna się już 9 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkania zostaną zorganizowane na na sześciu nowoczesnych stadionach, wśród których znajdują się wszystkie polskie areny turnieju Euro 2012. Każdy z uczestników otrzyma prezent w postaci drukarki Ricoh SP 100 e!

Czytaj więcej »Lenovo zaprasza na Ricoh Document Arena

3 Stadion Narodowy

Futbol amerykański na murawie Stadionu Narodowego

Już we wtorek 9 kwietnia futbol amerykański ponownie zagości na największej arenie wielofunkcyjnej w naszym kraju. Tym razem wszyscy zainteresowani będą mogli poznać futbol z perspektywy zawodnika, wejść na murawę Stadion Narodowego i przekonać się na własnej skórze na czym polega ta dyscyplina. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 20:00.

Czytaj więcej »Futbol amerykański na murawie Stadionu Narodowego

Stadion Narodowy w pełni bezpieczny

Przypominamy, że Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie po kontroli przeprowadzonej na Stadionie Narodowym wydała pozytywną opinię w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego podczas meczów Polska – Ukraina w dniu 22.03.2013 r. i Polska – San Marino w dniu 26.03.2013 r. Stadion od 15 marca posiada pozwolenie na organizację imprezy masowej wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, a wszelkie drobne usterki systemu przeciwpożarowego zostały dawno usunięte.

Czytaj więcej »Stadion Narodowy w pełni bezpieczny