Sprint

SPRINT – pierwsze w Polsce rozwiązanie SAP Business All-in-One certyfikowane przez SAP AG

W październiku br. eksperci SAP AG zakwalifikowali system SPRINT, rozwiązanie SAP oferowane przez firmę 7milowy z Grupy BCC, do grupy certyfikowanych rozwiązań SAP Business All-in-One. Celem kwalifikacji było potwierdzenie zgodności SPRINT z międzynarodowymi normami SAP AG wobec rozwiązań partnerskich.

Czytaj więcej »SPRINT – pierwsze w Polsce rozwiązanie SAP Business All-in-One certyfikowane przez SAP AG

LemonMind.com autorem redesignu serwisu korporacyjnego firmy Sprint S.A.

Interaktywne studio badawczo-projektowe – LemonMind.com ─ zakończyło projekt redesignu serwisu korporacyjnego spółki Sprint, wiodącego integratora systemów teleinformatycznych. Efektem prac jest także nowa identyfikacja wizualna, wykorzystująca motyw czterech ptaków, które swoimi cechami i symboliką idealnie prezentują każdy z elementów działalności firmy.

Czytaj więcej »LemonMind.com autorem redesignu serwisu korporacyjnego firmy Sprint S.A.

Niewielki, ale mocny i doskonale wyposażony – komputer mobilny klasy korporacyjnej Motorola ES400

Dział Enterprise Mobility Solutions firmy Motorola, Inc. (NYSE: MOT) zapowiedział wprowadzenie najnowszego komputera mobilnego klasy korporacyjnej (Enterprise Digital Assistant, EDA) ES400. Oferuje on zintegrowane funkcje transmisji głosu i danych zapewniające dostęp do informacji i funkcji, które zmieniają model działalności biznesowej, zwiększają rentowność firm i pozwalają wykonywać zadania w każdym miejscu i o dowolnej porze.Czytaj więcej »Niewielki, ale mocny i doskonale wyposażony – komputer mobilny klasy korporacyjnej Motorola ES400

Sprint po wideokonferencje od VCC Systems

VCC Systems – dostawca zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych – podpisał umowę partnerską z firmą Sprint Sp. z o.o., wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w Polsce. Dzięki podjętej współpracy, Sprint zaoferuje swoim klientom zaawansowane rozwiązania programowe i sprzętowe do organizacji wideokonferencji, które dostarczy i obejmie gwarancją VCC Systems.  Czytaj więcej »Sprint po wideokonferencje od VCC Systems

Sprint Sp. z o.o. wdroży IFS Applications

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw wdroży system IFS Applications w teleinformatycznej firmie Sprint Sp. z o.o.. Wdrożenie obejmie moduły IFS Finanse, IFS Dystrybucja, IFS Zarządzanie Projektami, IFS Zarządzanie Serwisem, IFS Sprzedaż i Marketing (CRM), IFS Zasoby Ludzkie i IFS Płace, a jego zakończenie zaplanowane jest na koniec 2009 r.

Czytaj więcej »Sprint Sp. z o.o. wdroży IFS Applications