SPOT

Kolejny Poznań PR już 30 czerwca w SPOT. w Poznaniu

Już za tydzień odbędzie się kolejne spotkanie Poznań PR. Tym razem uczestnicy spotkania porozmawiają o CSR. O swoich doświadczeniach w tym obszarze opowiedzą zaproszeni goście: Katarzyna Radecka (Specjalista ds. Public Relations, Kompania Piwowarska), Bartłomiej Roch Remisko (Dyrektor ds. CSR , Grupa TP) oraz Wojciech Jabczyński (Rzecznik Prasowy, Grupa TP).
Czytaj więcej »Kolejny Poznań PR już 30 czerwca w SPOT. w Poznaniu

SPOT znowu w łóżku

Tegoroczni absolwenci Szkoły Aktorskiej SPOT (www.ksa.edu.pl) doszli do wniosku, że ich poprzednicy nie wyczerpali jakże pojemnego tematu łóżka jeśli chodzi o interpretacje aktorskie i również w tym roku spektakl dyplomowy SPOT będzie się kręcił wokół tego tematu. Młodzi aktorzy już po raz drugi do łóżka wejdą pod kierunkiem Jana Korwin-Kochanowskiego a spektakl będzie kompilacją wielu historii.
Czytaj więcej »SPOT znowu w łóżku

Uwaga! Termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony! Konkurs Jednego Wiersza Szkoły Aktorskiej SPOT 2009

Uwaga! Termin nadsyłania zgłoszeń na drugą edycję Konkursu Jednego Wiersza SPOT został przedłużony do 25.02. 2009! To termin ostateczny, więc prosimy nie zwlekać, bo szansa na stypendium w Szkole Aktorskiej SPOT powtórzy się dopiero za rok!Czytaj więcej »Uwaga! Termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony! Konkurs Jednego Wiersza Szkoły Aktorskiej SPOT 2009