Archiwa tagu: Spolita PR

Spolita PR – poszukiwanie dobrych praktyk w Radomiu

W dniu wczorajszym w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia” odbyło się trzecie spotkanie mające na celu poznanie tematyki z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Spotkania organizowane są przez agencję Spolita PR w ramach wolontariatu pracowniczego.

Spolita PR promuje CSR wśród radomskich przedsiębiorców

Spolita PR zaprasza na drugie spotkanie w ramach projektu „Radom. Lokalnie współpracujemy odpowiedzialnie!”. Motywem przewodnim inicjatywy jest zachęcenie sektora MŚP, a w tym właścicieli firm, prezesów zarządu i dyrektorów zarządzających ds. rozwoju firmy do budowania i wdrażania programów CSR.

Spolita PR ze Stowarzyszeniem Wandy Ryszewskiej

Spolita PR nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Wandy Ryszewskiej, którego celem jest pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym. Agencja będzie odpowiedzialna za obsługę biura prasowego, kontakty z darczyńcami i sponsorami oraz wsparcie organizacyjne lokalnych wydarzeń mających na celu pozyskiwanie funduszy na budowę domu opieki dla osób poszkodowanych przez życie.

Nowa agencja public relations powstała w Radomiu

W listopadzie 2009 roku w Radomiu rozpoczęła działalność agencja public relations – Spolita PR. Agencja powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój miasta Radomia, jednak jej działania nie ograniczają się tylko do lokalnych odbiorców. Spolita PR zajmować się będzie kompleksową obsługą firm, osób indywidualnych i organizacji non-profit w zakresie kreowania wizerunku.