Spiro International

Centrum Klima zaprasza do Poznania na Targi Instalacje 2010

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas największych w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowych Targów Instalacyjnych „Instalacje 2010”, skierowanych do sektora instalacyjnego. Tegoroczna edycja jest pierwszą w historii, podczas której Centrum Klima będzie prezentowała swoje stoisko wraz z firmą Spiro International, niekwestionowanym liderem w produkcji maszyn dla segmentu wentylacyjno-klimatyzacyjnego.

Czytaj więcej »Centrum Klima zaprasza do Poznania na Targi Instalacje 2010

Centrum Klima przygotowuje się do zwiększenia produkcji

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – zakupiła pakiet maszyn szwajcarskiej firmy Spiro International o wartości 1,34 mln zł. Inwestycja związana jest z budową nowego kompleksu magazynowo-produkcyjno-biurowego w Wieruchowie i wzmocni dotychczasowe moce produkcyjne spółki.

Czytaj więcej »Centrum Klima przygotowuje się do zwiększenia produkcji

Centrum Klima – wyniki za I kwartał 2009

Centrum Klima – lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce – w I kwartale 2009 osiągnęła przychody na poziomie 17 mln zł, natomiast zysk netto wyniósł 1,3 mln zł. W tym samym okresie zysk operacyjny wyniósł 2 mln zł, a rentowność operacyjna osiągnęła wartość 11,8%. Sprzedaż zagraniczna wzrosła o ponad 24% (z 2,9 mln w I kwartale 2008 do 3,7 mln w I kwartale 2009).Czytaj więcej »Centrum Klima – wyniki za I kwartał 2009