SPEC

Planujesz kupno mieszkania? Zwrócić uwagę na jego system ogrzewania!

Czym jest ciepło sieciowe, jak można przyłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz jaki system ogrzewania jest najbardziej ekonomiczny – to najczęstsze pytania osób planujących kupno mieszkania, na które odpowiadali eksperci SPEC S.A. podczas Targów Mieszkaniowych Murator EXPO „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”, które odbyły się w dniach 26 – 27 września br. w Warszawie.Czytaj więcej »Planujesz kupno mieszkania? Zwrócić uwagę na jego system ogrzewania!

Sposób ogrzewania istotny przy wyborze mieszkania

Podczas Targów Mieszkaniowych Murator EXPO „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”, które odbędą się w dniach 26 – 27 września br. na warszawskim Torwarze, eksperci SPEC S.A. będą wyjaśniać m.in. czym jest ciepło sieciowe, dlaczego przy zakupie mieszkania warto zwrócić uwagę na system ogrzewania oraz jak racjonalnie gospodarować ciepłem.Czytaj więcej »Sposób ogrzewania istotny przy wyborze mieszkania

SPEC z GoldenSubmarine

W styczniu br. ruszył nowy serwis internetowy Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Został on przygotowany przede wszystkim z myślą o klientach spółki i użytkownikach ciepła. Nowa strona ma charakter korporacyjno-informacyjny i jest istotnym elementem rebrandingu spółki.
Czytaj więcej »SPEC z GoldenSubmarine