Soudal

Soudal na targach BAU 2011

W dniach 17-22 stycznia w Monachium odbyła się jedna z największych imprez wystawienniczych branży budowlanej na świecie – targi BAU 2011. Swoją ofertę na targach zaprezentowała również firma Soudal, dla której była to okazja do zaprezentowania rozwiązań systemowych SWS oraz najnowszych produktów z oferty.

Czytaj więcej »Soudal na targach BAU 2011

Naprawa uszkodzonych nagrobków

„Pamięć trwalsza jest niż kamień”. Aby słowa te nie nabrały dosłownego znaczenia warto jeszcze przed zbliżającymi się Zaduszkami odwiedzić rodzinne groby by sprawdzić stan nagrobków. Niszczące działanie warunków atmosferycznych może „sprawić” niemiłą niespodziankę – uszkodzenia powierzchni, pęknięcia płyty nagrobnej czy drobne ubytki materiału. Naprawa obluzowanych i popękanych elementów pozwoli przywrócić nagrobkom zadbany wygląd.

Czytaj więcej »Naprawa uszkodzonych nagrobków

Pogoda na termoizolację

Letnia pogoda z łatwością zaciera w naszej pamięci wspomnienia zimowych dni. Jeśli jednak sezon grzewczy pozostawił po sobie znaczną dziurę w budżecie domowym warto już teraz zadbać o energooszczędne rozwiązania, które lepiej przygotują nas do kolejnego sezonu zimowego. Dobrze wykonana termoizolacja nie tylko ograniczy straty ciepła, ale także wpłynie na poprawę mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń.Czytaj więcej »Pogoda na termoizolację

EASY Soudabond – „Bond” wśród klejów poliuretanowych

Uniwersalność zastosowania, łatwość aplikacji oraz wysoka wydajność – to cechy najnowszego produktu firmy Soudal. Poliuretanowy klej EASY Soudabond nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych narzędzi – dzięki postaci aerozolu jest niezwykle prosty w użyciu. A przy tym radzi sobie bez „pistoletu” – Easy Soudabond oferowany jest w wersji z wężykiem.Czytaj więcej »EASY Soudabond – „Bond” wśród klejów poliuretanowych

W świecie glazury i terakoty – z superklejem firmy Soudal

Płytki ceramiczne to bardzo ważny element aranżacji współczesnych mieszkań. W zależności od naszego wyboru mogą one stanowić uniwersalne tło dla pozostałych elementów wystroju, lub decydować o stylu całego pomieszczenia. Niezależnie od funkcji jaką mają pełnić w domowym wnętrzu – ważne by do ich przyklejania użyć odpowiedniego produktu. Superklej firmy Soudal to gotowy i łatwy w stosowaniu preparat, który sprawdzi się nawet w mniej „doświadczonych” rękach.

Czytaj więcej »W świecie glazury i terakoty – z superklejem firmy Soudal