Sopot

1 Sopot

Nextbike w Sopocie

Rower Trójmiejski w sopockim kurorcie uatrakcyjni ofertę turystyczną i poprawi mobilność  komunikacyjną w mieście.  Zgodnie z podpisaną w dniu dzisiejszym umową na przełomie sierpnia i września Nextbike największy operator systemów rowerowych w Polsce uruchomi  7 stacji dokujących dla  80 rowerów w tym roku i kolejnych 60 w przyszłym .  Czytaj więcej »Nextbike w Sopocie

Sopot zdał egzamin na piątkę!

Wystawa fotograficzna i porady mechanika, m.in. takie atrakcje przygotowała dla wczasowiczów wypoczywających w Sopocie Akademia Bezpiecznego Samochodu podczas sobotniego pikniku, który odbył się 9 sierpnia. Prawie 10 tys. osób miało okazję przekonać się jakie skutki może przynieść nienależyta dbałość o stan techniczny samochodu. Czytaj więcej »Sopot zdał egzamin na piątkę!

Bezpieczeństwo staje się modne!

  • by

Marek Włodarczyk, Adam Fidusiewicz i Mieczysław Hryniewicz wzięli udział w pokazach i rozdali setki autografów na elementach odblaskowych. W czarnym bolidzie Formuły 1 uczestnicy ścigali się na symulatorze, a jazdę komentował Włodzimierz Zientarski. To wszystko działo się przy molo w Sopocie, które zmieniło się w miasto ruchu drogowego.  Czytaj więcej »Bezpieczeństwo staje się modne!