Archiwa tagu: SONY

Xperia go niezastąpiona w akcji

Xperia go – smartfon wodoodporny, o podwyższonej wytrzymałości jest obecnie testowany przez cały 79-cio osobowy zespół ratowników Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy otrzymali smartfony w żółtym kolorze wraz ze sportowymi akcesoriami. Po pierwszych testach ratownicy MOPR.

Kolorowe lato z Sony Vaio

Już w czerwcu zadebiutują w Vobis nowe modele notebooków z serii Sony Vaio. Zadbano w nich o nowy ciekawszy design, a oczy użytkowników na pewno będą cieszyć soczyste, pełne zmysłów kolory obudowy. Do tego wszystkiego, dodano jeszcze lepsze multimedialne możliwości sygnowane przez Sony.

Vaio YB – mały wielki notebook w Vobis

W ofercie Vobis pojawił się właśnie najnowszy komputer przenośny firmy Sony – model Vaio YB. Urządzenie jest niewielkie i lekkie (czym przypomina klasycznego netbooka), ale wydajnością nie ustępuje „pełnowymiarowym” notebookom. Jego dodatkowymi atutami są: elegancka i trwała obudowa oraz „wyspowa” klawiatura.

Blueberry dla Sony

Blueberry Communication Group przygotowało stronę dla nowych aparatów cyfrowych marki Sony. Oprócz informacji o produkcie oraz sporej dawki wiedzy fotograficznej znajdziemy tam aplikację z animowanymi przygodami pary myszek.