Przejdź do treści

Sodexo Motivation Solutions

2 Sodexo Motivation Solutions

Nowa odsłona CardPack’a

sodexoSodexo Motivation Solutions wprowadziło nowe funkcjonalności w systemie do kompleksowego zarządzania programem lojalnościowym opartym na kartach przedpłaconych dostępnym online – CardPack. Nowe rozwiązania podnoszą użyteczność i funkcjonalność narzędzia zarówno dla firmy prowadzącej program wsparcia sprzedaży jak również jego uczestników. CardPack został zaprojektowany z myślą o organizacjach prowadzących programy lojalnościowe i motywacyjne oparte na kartach prepaid, by w szybki i skuteczny sposób mogły realizować tego typu projekty marketingowe.

Czytaj dalej »Nowa odsłona CardPack’a

„Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!”. Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Wiosna to czas podejmowania nowych wyzwań oraz wyznaczania nowych, ambitnych celów. To także bardzo intensywny okres w pracy specjalistów do spraw marketingu, którzy w firmach odpowiedzialni są za realizację akcji wspierających sprzedaż. Z myślą o nich, Sodexo Motivation Solutions rozpoczyna promocję kompleksowego narzędzia do zarządzania programami lojalnościowymi w biznesie – Sodexo Performance Suite oraz oferty 360° dla Biznesu. Kampania pod hasłem „Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!” potrwa od marca do czerwca. Akcja obejmuje reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej i Internecie oraz działania public relations.

Czytaj dalej »„Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!”. Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Motywacja, która działa – nowa kampania Sodexo Motivation Solutions

„Motywacja, która działa – podwójny zysk dla Twoich pracowników” – pod takim hasłem wystartowała jesienna kampania reklamowa segmentu Motywacja Pracowników firmy Sodexo Motivation Solutions. Jej celem jest podkreślenie roli Sodexo jako eksperta w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych. Kampania obejmuje działania reklamowe w prasie biznesowej, codziennej, magazynach branżowych i Internecie.

Czytaj dalej »Motywacja, która działa – nowa kampania Sodexo Motivation Solutions

Nowa strona motywacji Sodexo

Segment Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo Motivation Solutions, lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych na polskim rynku, uruchomił nowy serwis internetowy www.360dlaBiznesu.Sodexo.pl. Strona skierowana jest do firm szukających nowoczesnych rozwiązań w zakresie budowania lojalności zarówno klientów, kontrahentów i konsumentów.

Czytaj dalej »Nowa strona motywacji Sodexo

Ruszyła świąteczna kampania marki Vivabox

Z początkiem listopada bieżącego roku rozpoczęła się świąteczna kampania reklamowa zestawów prezentowych Vivabox, dystrybuowanych przez Sodexo Motivation Solutions. Akcja pod hasłem „Najlepsze prezenty wybiera się samemu!” obejmuje reklamy na stacjach Metra i w sieciach partnerskich firmy m.in. salonach Empik, kampanię w Internecie i na Facebooku oraz działania public relations.

Czytaj dalej »Ruszyła świąteczna kampania marki Vivabox

Wystartowała nowa kampania Sodexo Motivation Solutions

„Jak by nie liczyć z prezentem Sodexo zyskujesz podwójnie” – pod takim hasłem wystartowała nowa kampania reklamowa segmentu Motywacja Pracowników firmy Sodexo Motivation Solutions. Jej celem jest podkreślenie roli Sodexo jako eksperta w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych. Kampania obejmuje działania marketingu bezpośredniego oraz działania reklamowe w prasie codziennej, magazynach branżowych i Internecie.

Czytaj dalej »Wystartowała nowa kampania Sodexo Motivation Solutions