Archiwa tagu: Social Media

Nie zadzieraj z Social Media – czyli co i dlaczego warto wiedzieć o internautach oraz firmach buszujących w mediach społecznościowych

Od dziś wszyscy użytkownicy mediów społecznościowych, a przede wszystkim osoby wykorzystujące Social Media w komunikacji marketingowej firm i marek, mogą usystematyzować i wzbogacić swoją wiedzę na temat bijącego rekordy popularności medium dialogu z klientami.

Agencja Estoria rozpoczęła działania Social Media

Agencja Public Relations Estoria uruchomiła nowy dział Social Media. W ramach działań, agencja tworzy i administruje profile firmowe na popularnym portalu społecznościowym Facebook, współpracuje z blogerami, przygotowuje kampanie buzzmarketingowe i virale. Działania skierowane do społeczności internetowych agencja rekomenduje obecnie wszystkim swoim klientom.

Samodzielna kampania Social Media?

Promocja marki w ramach portali społecznościowych, mikroblogów i blogów, z pozoru wydaje się być zadaniem banalnym. Wystarczy zarejestrować się tu i tam, utworzyć likepage i można zacząć ładować content. Czyżby?

Outsoursing Social Media – warto czy nie warto?

Media społecznościowe spędzają sen z powiek nie jednemu marketerowi. W ostatnim czasie stały się one bardzo popularne i coraz więcej marek próbuje się w nich promować. Social Media to młoda dziedzina i wiele osób wciąż nie wie, jak w nich działać, gdzie mogą natknąć się na zagrożenia i jak sobie z nimi radzić. Tymczasem jednym… Czytaj dalej »