SMYK

1 SMYK

W Bonarce o zdrowiu mam i noworodków

bonarkaCiąża to dla każdej kobiety czas wzmożonej troski o własne zdrowie. Ale co dokładnie zrobić, by zagwarantować sobie oraz swemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo i szczęśliwy poród? Na te pytania 20 kwietnia odpowiedzą w Bonarce eksperci ze Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek w ramach akcji „Ujastek w trosce o kobietę ciężarną i jej dziecko” organizowanej we współpracy z siecią SMYK.

Czytaj dalej »W Bonarce o zdrowiu mam i noworodków

Świąteczne zniżki od Edenred

W okresie przedświątecznych zakupów użytkownicy kart i kuponów Edenred mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów w wielu sklepach na terenie całej Polski. Oszczędność do 10 procent lub zniżki w wysokości 50 złotych obowiązują m.in. w delikatesach Piotr i Paweł, perfumeriach Marionnaud oraz sklepach Leroy Merlin i Smyk.

Czytaj dalej »Świąteczne zniżki od Edenred

Empik i Smyk nowymi partnerami PAYBACK

W dniu 3 października br. sieci Empik i Smyk, wchodzące w skład Grupy Empik Media & Fashion, rozpoczęły współpracę z Programem Bonusowym PAYBACK. Marki te doskonale uzupełniają ofertę Programu w kategoriach – kultura i rozrywka oraz artykuły dla dzieci. Nowi partnerzy obecni będą we wszystkich aktywnościach marketingu bezpośredniego PAYBACK zaplanowanych w najbliższym czasie. Z kolei w sklepach nowych partnerów pojawią się liczne materiały POS.

Czytaj dalej »Empik i Smyk nowymi partnerami PAYBACK