SMT Software

150 nowych miejsc pracy dla programistów i analityków we Wrocławiu

SMT Software S.A. – wrocławska spółka IT – planuje w najbliższym czasie zatrudnić ponad 150 nowych pracowników. Zespół SMT Software w ciągu ostatniego roku powiększył się o 100% i liczy obecnie ponad 300 specjalistów. Na stronie smtsoftware.com/kariera można znaleźć niemal 50 różnych ofert pracy.Czytaj więcej »150 nowych miejsc pracy dla programistów i analityków we Wrocławiu

SMT Software Gazelą Biznesu 2011

SMT Software S.A. – spółka o profilu informatycznym z Grupy ADV, notowana na NewConnect – została laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu 2011. SMT Software zajęła 15. pozycję z 323 w województwie dolnośląskim oraz 119. z 3 779 Gazel Biznesu w rankingu ogólnopolskim. Redakcja Pulsu Biznesu już po raz 12. wyróżniła dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Konkurs odbywa się pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej przy współpracy z firmą Coface Poland.

Czytaj więcej »SMT Software Gazelą Biznesu 2011

Capital One Advisers rozpoczął współpracę z PAGI S.A. oraz Eskimos S.A.

Capital One Advisers podpisał dwie nowe umowy na pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy. PAGI S.A. (Powszechna Agencja Informacyjna S.A.) jest polskim niezależnym operatorem telekomunikacyjnym. Obecnie firma koncentruje się na świadczeniu usług teleinformatycznych klientom biznesowym. PAGI S.A. posiada własną infrastrukturę obejmującą sieć radiową na terenie Warszawy.Czytaj więcej »Capital One Advisers rozpoczął współpracę z PAGI S.A. oraz Eskimos S.A.